Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha keskeny a csípőm milyen...

Ha keskeny a csípőm milyen ruhák állnak jól?

Figyelt kérdés
Egyébként a vállam kissé széles, és van "némi" mellem is. hol hordjam pl. az övet, derék, vagy csípő magasságban, és milyen naci/szoknya lenne jó, hogy opikailag vastagabbnak látszon a csípőm? nekem úgy tűnik alig áll jól valami...

2012. szept. 7. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, bár tornával javítottam az arányaimon. azt vettem észre, hogy a most divatos vastag derekú, derékon viselt szoknyák nagyon jól állnak:

[link]

[link]

a színekkel is lehet játszani, pl. egy világos nadrág, sötétebb felsővel, mivel a világos optikailag növel, a sötét meg slankít.

Övet mindenképp derékon hordj.

2012. szept. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

Szűkszárú nadrágokat kerüld, mert méginkább keskenyítik.

Törökös fazonú gatyák, kicsit bővebb egyenes szárú nadrágok, rakott szoknya, akkor az a szoknya, amit az első linkelt...

Felső:

Spagettipántosat, nyakbakötőst, válltömésest kerüld.

Hátul "X" alakú (vagyis ilyen atléta fazonú), de passzosak jól állnak. Bőfazonú felsőt NE, mert szélesíti a felső testet. Blúzok vastag derékövvel mehetnek (az öv mindig sötétebb legyen, mint maga a felső, mert csak úgy van értelme.)

V kivágás előnyös, meg a mell alatti varrásosak is.


Ha lehet, mindig a felső sötétebb színű legyen, mint a nadrág/szoknya.

Még ami a csípőt nagyobbnak mutatja, az olyan nadrág, aminek a hátsó zsebén van zsebfedél.

Nagyjából ennyi jutott eszembe:-)

2012. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves 1. Válaszoló, megkérdezhetem hogy hogy sikerült javítanod ezen az alakon mert nekem is ilyen van és érdekelne :D
2012. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!