Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Híres modell szertnék lenni,...

Híres modell szertnék lenni, hogy van erre esélyem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, aztmondták h jol nézek ki és nagyon sokszor mondják h szép a szemem, és már egy ideje gondolkoztam rajta h milyen jo lenne modellkedni egy híresebb márkánál. tudnátok segíteni h ezt hogy lehet, mert anniyt tudok h az a lényeg h természetesen nézzek.amugy fiu vagyok

2012. szept. 8. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
OMG :d
2012. szept. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

fiú?


még nagyon fiatal vagy de a modellkedést nem lehet elég hamar kezdeni


a lényeg hogy még hosszú a csúcsig vezető út

először még nem fogsz tudni híres márkánál dolgozni

a lényeg hogy minél több munkát elválalj

pl Takko vagy C&A -nal vagy ahol pl tiniruhák vannak és remélhetőleg ha tényleg jól nézel ki egyre jobb munkákra fognak felkérni

2012. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a 2. hozzászolonak, de a tablofotozáson monda a fotos h olyan modellesen nézek ki mert ugye vékony vagyok meg jo a magsságom meg mindne, csak még kicsit izmosodnom kell..de énis igygondoltam h először kisebbek..és szép lassan..köszönöm szépen
2012. szept. 8. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
ha tudnád hány embernek mondanak ilyet.
2012. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
huh, úgy tudom, csak akkor van esélyed, ha van elég pénzed/pénzetek benyomni téged valahova. és tényleg.
2012. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probald meg, mit veszithetsz? Egy portfolio fotozas - akar egy kevesbe meno studioban- nem arthat meg. Utana mar lehet feltenni a kepeket oldalakra, akar sajat honlapot is szerkeszthetsz. Ha a portfolio megvan, akkor mar lehet probalkozni. Amugy igy kep nelkul nem konnyu megmondani, meg mi nem is vagyunk itt fotosok. Tehat fotozas, es utana turelem, es kitartas!! Sok sikert!
2012. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!