Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordtok magassarkút?...

Miért hordtok magassarkút? Hogy magasabbak vagy nőiesebbek legyetek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem csak ettől lesz nőies valaki, ost hagyjuk ezt.


Azért kérdezem, mert én világéletemben azért hordtam magas sarkút, mert szeretem, csinosnak érzem magam benne, meg szeretem, ahogy kopog :D

Teljesen megértem azt is, ha egy lány azért hord, mert 150 centi, és szeretni kicsit magasabbnak tűnni.

Most kíváncsiságból rákerestem erre a magassarkús témára itt az oldalon, és olvastam pár kérdésnél, hogy 164-5 centis lányokat próbáltak lebeszélni a magassarkú hordásától, mondván, hogy így is elég magasak, nem kell "magasítani" őket.

Ezen kicsit megrökönyödtem, mert én is 163-4 centi vagyok.


Ti miért hordtok ?


2012. szept. 8. 13:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
155 centi vagyok, van rajtam mit magasítani.:D Egyrészt szeretem ha nem vagyok törpe, de fontosabb hogy egyrészt odavagyok értük, nagyon szépek, másrészt lábat is nagyon tudják formálni.:D
2012. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nőiesebb legyek. 173 cm magas vagyok, úgyhogy... Néha utálom hogy zsiráf vagyok, de nem érdekel, mikor látom hogy nálam 10 centivel magasabb lányok is felhúzzák a platformokat, akkor én a 173mammal miért ne? :)
2012. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!