Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordtok magassarkút?...

Miért hordtok magassarkút? Hogy magasabbak vagy nőiesebbek legyetek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem csak ettől lesz nőies valaki, ost hagyjuk ezt.


Azért kérdezem, mert én világéletemben azért hordtam magas sarkút, mert szeretem, csinosnak érzem magam benne, meg szeretem, ahogy kopog :D

Teljesen megértem azt is, ha egy lány azért hord, mert 150 centi, és szeretni kicsit magasabbnak tűnni.

Most kíváncsiságból rákerestem erre a magassarkús témára itt az oldalon, és olvastam pár kérdésnél, hogy 164-5 centis lányokat próbáltak lebeszélni a magassarkú hordásától, mondván, hogy így is elég magasak, nem kell "magasítani" őket.

Ezen kicsit megrökönyödtem, mert én is 163-4 centi vagyok.


Ti miért hordtok ?


2012. szept. 8. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hát a 165 centi minden csak nem magas

én 172 vagyok és ezért én tényleg nem azért hordok hogy magasabb legyek

ezért is csak kisebb sarkúakat hordok pesze van 15 cm-es is de az csak ünneplős


de szerintem a legtöbben a nőiesség miatt hordják :)

2012. szept. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én 160 centi vagyok de utálom a magassarkúakat...persze ha hordok akkor is vagy mert ünneplőhöz kell vagy, hogy néha magasabb legyek..:D:D
2012. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mmano88 ***** válasza:
100%

163cm vagyok, és azért hordom mert nőies.

23N

2012. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 174 vagyok, szóval ennél magasabb nem akarok lenni. :D Viszont alapból szépek a lábaim, és a magassarkú csak még jobban kihangsúlyozza. :)
2012. szept. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Én azért hordom, hogy nőiesebb és magasabb legyek. 13Ł
2012. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
160 cm vagyok, és azért hordom, hogy hosszabbnak és vékonyabbnak tűnjön a lábam.:D
2012. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 155 centi vagyok, de nem szeretem a magassarkúkat. Egyrészt azért, mert nem szeretném, hogy azt higgyék az emberek, hogy azért hordom, hogy magasabbnak tűnjek, másrészt pedig fáj benne a lábam. Rengeteget sétálok, rohangálok, utazgatok és nem szeretném tönkretenni a lábaimat meg a gerincemet. Persze nekem is van egy elegáns fekete magassarkúm ünnepekre, azt nagyon szeretem is, de hétköznapokra nem.
2012. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bizonyos ruhákhoz mégse vehetek fel edzőcipőt..:-)
2012. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én 153 centi vagyok. tehát egyértelmű, hogy elsősorban miért hordom (de csak 5 centis van, annál magasabbat nem vállalok be). másodcél, hogy nőiesebb legyek.
2012. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magassarkú a lehető legjobbat hozza ki egy nő lábából. Sokkal szebb benne a láb, ráadásul nőies is. Én 172 cm vagyok, és szívesen felveszek 10-15 centis cipőt is, ha ahhoz van kedvem. És bár nem azért, hogy magasabb legyek, ilyenkor kifejezetten élvezem, hogy a legtöbb nőnél, és sok fiúnál is magasabb vagyok.
2012. szept. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!