Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek (lányokra gondolok)...

Kinek (lányokra gondolok) mennyi harisnyája van otthon?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 23:23
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nekem mindig van itthon 2-3 testszinű barna (de első használatkor tuti beleakadok vmibe...), 1 fekete, 1 fekete kockás, 1 zöld, 1 sárga, 1 aranyoscsillogós (lábfejnélküli igy lehet cicanaci és harisnya is :) ), 1 fekete cicanacis..asszem kb ennyi
2009. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem 3 van, egy fekete meg egy barna háromnegyedes, meg egy fekete hosszu de lábfejnélküli, anyukámnak viszont 2 fiókja van csurig :D
2009. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

1 piros és 1 fekete necces combfix, 5 sima bőrszínű harisnyanadrág, 2 fekete 1 piros és 3 lila harisnyanadrág és 8 sima bőrszínű térdfix 3 rózsaszínű 1 fekete térdfix.

Nagggyából ennyi 25db a többit nem tudom fejből de azok nem is fontosak.

2010. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
15L voltam
2010. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 harisnyababee ***** válasza:

3fiók teli van harisnyákkal, egy fiók combfix, és 2fiók térdfix...nem tudom pontosan, de több mint száz...A legtöbb vékony testszínű matt harisnya.8-20den, minden féle:orrerősítéses, orrerősítés nélküli, tangafazonú, erősített nadrágrészes, csípő stb. Van a vékonyak között néhány csilogó. 1-2fekete vékony hari is van, ha valamihez kell, de egyébként nem szeretem a feketét.

Középvastagból 40denes testszín, és néhány mintás. A térdfixeim is többnyire a testszínű különböző változatai, egy két mintással kiegészítve. Combfixet ritkán hordok, de ott is a testszín a nyerő, de itt van még fehér, rőzsaszín, és piros is...:)

2011. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!