Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SÜRGŐS! Mit vegyek fel erre...

SÜRGŐS! Mit vegyek fel erre az állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Lidl interjú, sima bolti munkás. A ruhatáram 80%-a fekete, csak egy sportcipőm van ami hordható is. Amit gondoltam: fekete farmer szerű, de mégsem farmer, inkább sima szövet nadrág, fekete rövidujjú garbó, fekete blézer szerű szövet kabátka. És ugye a sportcipő... Mi legyen?
2012. szept. 13. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Állásinterjúra sportcipőt semmiképp, picit elegánsabbat. A naci és a blézer jó, viszont a fekete garbó helyett válassz más színt, mert így olyan az összeállítás, mintha temetésre mennél.

Egyébként a fekete cuccok, amiker felveszel, ne legyenek kifakulva, ez is fontos.

Lássa az interjúztató, hogy megtiszteled a helyzetet az öltözékeddel.

2012. szept. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek!

A gatya és a blézer jó, de egy inged vagy egy vidámabb felsőd csak akad! (Ismerős helyzet, az én ruhatáram 80%-a is fekete.)

A sportcipő is felejtős, valami elegánsabbat. Ne talpig feketébe menj, nem kelt jó benyomást!

2012. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ingem nincs,semmilyen, színes cuccom csak spagettipántos nyári van, az is sötétkék és sötétzöld, vagy barna... és épp zuhog a városban. Ha most azt mondom metálos vagyok, talán érthető lesz a helyzet... de most pánikolok.
2012. szept. 13. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Bármilyen lehet a stílusod magánemberként, de azért egy állásinterjún valamennyire elegánsnak kell lenni.

Gondolj bele: ha közel laksz az üzlethez, nem kell 5 várossal/faluval arrébbról beutaznod, máris hatalmas előnnyel indulsz a többiekkel szemben. Ha rajtad kívül van még 1-2 ember ugyanabból a városból a jelentkezők közt, velük kell versengened. Ha nem olyan sötétek, mint a bunker, akkor már megnézik a megjelenéseteket is, ha nem tudnak köztetek dönteni és még jóhogy azt veszik fel, aki az alaklomhoz öltözött.

2012. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha neked nincs, anyukádnak sincs valami ruhája, amit felvehetnél? Testvérednek, ha van egyáltalán?

Lehet magyarázkodni, hogy metálos vagy, vannak ezzel még így páran, de akkor is tudni kell az alkalomhoz öltözködni...senkit nem érdekel, hogy otthon mit hallgatsz, és hogy amúgy miben mész ki az utcára, de a munkaadónak illik megadni a tiszteletet!

2012. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Háát, esetleg ha azt a spagettipántos fölsőt, ami ugye nem fekete azt vennéd fel és rá a blézert meg a nacit, akkor szerintem jó. Lehet, hogy kicsit fázni fogsz, de egy állásinterjúra tényleg megéri 'kiöltözni'.
2012. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

végül az eredeti tervnél maradtam, de volt, aki melegítőben jött, na az azért gáz volt. a másik csaj meg körömcipőben... remélem sikerül, nagyon bízom benne.


Amúgy eddig ruhavásárlásnál a kényelmet és a hétköznapiságot néztem. Van két koktélruhám, (feketék...), szüleim pedig gyakorlatilag nincsenek. Van olyan helyzet, amikor nincs kitől kérni... még rávaló pénzt sem.

2012. szept. 13. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét, remélem megkapod az állást! :)
2012. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!