Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel holnap állásint...

Mit vegyek fel holnap állásinterjúra? Fontos!

Figyelt kérdés
Behívtak állás interjúra egy konditerembe a munkám recepciós lenne. Mit vegyek fel? Miket kérdezhetnek?
2012. aug. 21. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi a nemed?
2012. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mindig inkább túlöltözött legyen az ember, mint alul. csinos, térdig érő sötét színű szoknya, világos, nem kivágott blúz.
2012. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
21 éves nő vagyok
2012. aug. 21. 11:03
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 2. válaszoló leírt, tökéletes. Ha akarsz, vehetsz nejlon harisnyát, de gondolom meleged lenne benne.

Cipőből természetesen magassarkú.

Sminket nem hiszem, hogy túlzásba kéne vinni, csak szolidan! :-)

2012. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elegáns szoknya, csinos, visszafogott blúz, csinos, elöl zárt cipő, enyhe smink, rendezett frizura és a legfontosabb: széles mosoly és önbizalom!
2012. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen jól írták az előző válaszolók. Én mondjuk szürke kosztümnadrágba mentem, meg egy rózsaszín blúzban, de volt olyan csaj aki csőtopba jött meg farmerba. Hát olyat lestem! :D
2012. aug. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Mivel konditerembe keresnek recepcióst és nem egy bankba szerintem nem kell túl formálisan öltöznöd, úgyhogy hagyd a kosztümöt. Húzz egy farmert egy csinosabb blúzzal, oda úgyis sportosabb, lazább lányokat keresnek.

Ha egy irodaházba készülnél, akkor én is azt mondanám, hogy kosztüm vagy valami visszafogottabb szett, de itt lehetsz lazább.

2012. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet
2012. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
voltam olyan konditeremben, ahova nem vettek volna fel, ha nem csini cuccban, hanem farmerben megyek...
2012. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiam ugyanilyen állásra jelentkezett, de ott konkrétan megmondták neki, hogy fekete blézer szoknyával plusz zárt fekete cipő nejlonharisnyával. Az is recepciós munkakör volt.
2012. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!