Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintek nem drága a Háda?

Laci911 kérdése:

Szerintek nem drága a Háda?

Figyelt kérdés
Tehát az ilyen darabßras?pl ck inget 3000Ft meg ilyen no name ING 1400Ft Ja meg a farmerek 2400Ft szerintem ezek elég sokban vannak mert ezeket ki dobták....

2012. szept. 14. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
De. A MrSale olcsóbb, és ott legalább új ruhát kapsz.
2012. szept. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is eléggé drágállom.

Pl:a múltkor néztem egy felsőt,neve nincs márka,1800 forintért.A színe és a fazonja nagyon tetszett,de ennyiért nem vettem meg.

2012. szept. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem drága, de egy táskáért teljesen megéri azt az alig 2ezer ft-ot. meg némelyik felsőértis.
2012. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A darabárasok tényleg nem olcsók, ha azt nézzük, hogy ezek másodkézből származó ruhák, viszont abból a szemszögből már nem számítanak drágának, hogy nagyon sok olyan van, amit valójában nem hordtak, még az eredeti cimke is rajta van, ráadásul csak 1-1 darab van mindenből, tehát kicsi az esélye, hogy másnak is pont olyan legyen. És azért nem mindegy, hogy 7-8 ezerért veszek meg egy jobb minőségű farmert, vagy 2 ezerért.
2012. szept. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

4-eshez csatlakozom. Nézegeettem én már olcsóbb turikat, de rettentően lehangoló volt, hogy milliót át kellett nézni, és polyan ócskák voltak...na azokat tényleg kidobták, szó szerint. A Hádában legalább nagy választék van és 90 százaléka tökéletes állapotú. Nem olcsó szerintem se, de megéri, az innen származó cuccaim szinte mind bírják a mosást meg mindent.

Szerintem egy felsőért nem sok az 1800, ha pl. a New xorkerben veszek egy akciós 1500-ast, azt tuti, hogy szezon végén dobom ki, mert szétment.

2012. szept. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
De, az. VISZONT a kilós Hádában valami 6000-et költöttem, és nagyon sok ruhát vettem, a legtöbb új volt. Még a címke is rajta volt. :) Utána számoltam, és így egy ruhadarab kb. 700 Ft-ba került, ami nem rossz, mivel egy nagyon-nagyon jó farmert is vettem. :)
2012. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
darabáras háda közepes katágoria ,de kg háda az jo.
2012. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem a legolcsóbb, de ez azért is van mert a ruhák legnagyobb része egyáltalán nem is használt ruha, hanem mondjuk kiselejtezték mert egy gomb leszakadt vagy nem lett jó valakire... tehát új ruhák. Van ami nem, de azok olcsóbbak is. Eredetileg 15ezres szoknyát vettem 1300 ft-ért legutóbb hádában, az volt a hibája hogy 2 helyen leszakadt a gyöngydíszítés róla... 1 perc volt visszavarrni otthon. Legtöbbször én nem is az árak miatt járok hádába, hanem mert egyedi cuccot akarok, márkaboltba meg olyan nincs.
2012. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én a Humana-ba szoktam járni.

Mexx, C&A, H&M cuccokat találok magamnak legtöbbször, 200-500 ft-okért.

(Napi áras. Legolcsóbb napon nem szabad menni, mert addigra nem nagyon van semmi már...)

2012. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De nem azért egyáltalán nem egyedi nagy részük úgyanojan mint az itteni simább márkák pl a Retro Csak ott olcsobban a ruhák Pl egy farmer olyan napi fizuból ki jön az meg nem több 40gbp nél persze ha angliáűban dolgozol .....pl egy poló olyan 1font és 20font között mozog.Az ilyen sikeres márkák pl mint a Replay az sem sokkal drágább olyan 8-9eft egy poló ha outletben vette a enberünk Szóval egy lehúzásnak találom a Hádát. Hiába magyarázza ,hogy üzleti bér meg az alkalmazottak bére meg a szállitás .Persze a a valájában az ,hogy megveszi 160ft /kg áron és eladja sokért Hogy ezt honnan tudom mert dolgoztam egy válogatoban .
2012. szept. 14. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!