Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vásárolod a ruháidat?

Hol vásárolod a ruháidat?

Figyelt kérdés

Hol vásárolsz? Márkaboltokat részesíted előnyben? Vagy jó a sarki turi? Inkább plázákba jársz? Vagy megfelelnek a 'teszkós' ruhák? Szoktál outlet centerekbe menni?

Kiegészítőket is veszel a ruhaboltban (ha van)? Cipőket hol vásárolsz?

Minőségre, vagy mennyiségre mész?

Milyen árkategóriákat részesítesz előnyben?


Mindenre kíváncsi vagyok! :)



2012. szept. 7. 22:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én most 14 éves vagyok és a ruháimat leginkább a New Yorkerben veszem.....de a H&M-be is találok jó cuccokat....

a cipőimet meg a Deichmannban és a Hervis-ben szoktam venni.

de nem részesítem kisebb előnyben a StopShop-ot sem...

ott is vannak jó ruhák :)

rem ezzel segítettem :D

2012. szept. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Turkálóban, márkaboltokban. Cipők közül mindenképpen a márkásat vagy a minőségibbet választom. A "teszkós" ruhák olyan unalmasak. Mind egyszínű, alapdarab. Persze ilyen is kell, de hogy az egész ruhatáram CSAK alapdarabokból álljanak, az elképzelhetetlen számomra.
2012. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

A farmerjaim kínaiból vannak, mert csak ott találok általában trapéz szárút, a többi nekem kényelmetlen.

A szoknyáimat magamnak varrom, a cipőimért körbejárok mindent mire találok valami jót, a márkák nem érdekelnek, a minőség nem attól függ. A divatot kifejezetten utálom. És ezért nehezen is találok nekem tetsző ruhát. Van hogy külföldről rendelek dolgokat.

2012. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

ruhák: H&M, Orsay, Zara, New Yroker, Gas, Promod, c&a, Voegele, Háda, F&F (tesco :D)

kiegészítők:Bijou Brigitte, Claire's, Háda (táskák, övek), Tally Weijl (az ottani ruhák borzalmasak, de a táskák többsége nagyon csini)

cipők: Deichmann, Tamaris, Humanic

2012. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ruha: Cosmos City, vagy turkáló; cipő: Decathlon. Olcsó, tartós.
2012. szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Vásárolni leginkább Bershkában, Pull&Bearben, C&A-ban szoktam. Turiból 1-2 cuccom van csak, annyira nem szeretem. Tescos cuccokból is van egy pár,d e leginkább a Westendbe járok. Kiegészítőim C&A-ból, Bijou Brigitteből és Claire's-ből vannak. Van jó pár ruhám, általában 100% pamutot veszek, nekem ez fontos. Változó árkategóriákban vásárolok, de leárazásokon simán szerzek farmert 2000-ért, blézert 2000ért, pólót 1400ért:)

13/L

2012. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, az lemaradt, hogy a cipőimet Deichmannban szotkam venni, de van Converse és Adidas is:)
2012. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Woodoo,Retro jeans,New Yorker (azért szoktam mert ez nem méreg drága és itt is vannak jó cuccok ) illetve neten szoktam rendelni főleg cipőt.
2012. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Hol márkásat hol kínait. Nem kifejezetten pl. a retroból, hanem innen is onnan is. Sokan mondják hogy a kínai szar, de az én véleményem az, hogy vannak jobb minőségű kínaiak is. Van olyan kínais felsőm vagy farmerom, amik évek óta megvannak és semmi bajuk, pedig hordom őket rendszeresen. És nem mellesleg jobban is néz ki mint néhány márkás. Igaz, múltkor vettem egy elegánsabb fekete miniszoknyát dolgozni, mindössze kétezerért, na az annyit is ért. Egyből kilyukadt oldalt. Úgyhogy a nagyon tréből, ,égcsak dolgozni se fogok venni mostmár egyet sem. Kiegészítőket, pedig itthon van egy nagyon jó kis bizsus és onnan. Cipő téren, viszont csakis a legjobb minőségre utazom.
2012. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

C&a

h&m

new yorker

altalaban a westendbe bemegyek és ha megtetszik valamelyik bolt ott korulnezek.

Ha veszek egy ruhat es meglatok egy hpzza illo kiegeszitot akkpr meggondolom hpgy massal is fel tudom e venni es ha igen akkor mrgveszem

cipot a hervisben humanicban deichmannban es renoban veszek

2012. szept. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!