Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezeket a ruhákat hova lehetne...

Ezeket a ruhákat hova lehetne felvenni? HÁNY ÉVESEKNEK VALÓAK? Hol lehet ilyeneket venni, és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 14. 15:51
 1/8 A kérdező kommentje:

ami innen tetszik a: 2,3,4,9,14,15,16


ezekhez mekkora mell kell? milyen melltartót kell felhúzni hozzájuk? akinek "nincs melle" annak nem is áll jól egyik sem igaz? :/

2012. szept. 14. 15:53
 2/8 anonim ***** válasza:
bármi féle alkalomra felveheted, nem kell feltétlen hozzá mell. én a tally wejli (bocsi ha rosszul írom:D) nézném meg, ott találhatsz eféle ruhákat..:) (ott inkább 5ezer forint körül mozognak az árak :s)
2012. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A pánt nélküliekhez kell mell különben lecsúszik mert ezeknek olyan a tervezésük hogy nem egyenes felül mert akkor azoknak akiknek melle van nem tudnák viselni.

az áruk +5000Ft körül mozog.Én már láttam hasonlókat +10.000-ért is.Tally Weijl-t én is ajánlom.Emellett láttam már érdekeset a Promod-ba + Orsay-ban.Néha-néha a New Yorkerben is lehet találni.

És szerintem bárhova fel lehet venni őket :)

A korról pedig... attól függ melyik ruha.De inkább +14-15-től.

2012. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

színházba, esküvőre, alkalmakra....

szerintem 15 éves kortól valóak

kb 10 000 ft körül lehetnek, d enem biztos

2012. szept. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 14-eshez hasonló rucim van a Tally-ból. 4000-ért vettem (persze leárazva). A mellrésznél van belül egy vékony szilikonszerű csík, így jobban tapad a bőrödhöz, és nem fog lecsúszni. Persze azért szoktam egy pán nélküli melltartót is venni hozzá a biztonság kedvéért.:) Én inkább csak buliba hordom.
2012. szept. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. falun lakok. hétköznap suliban vagyok, utánna estig tanulok. Hétvégén is itthon vagyok, nem megyek buliba stb. Akkor az ilyen ruhát hova lehet felhúzni? Mondjuk kell majd menni szalagavatóra, az unokatesómé lesz. NEm leszek meghívva,de elmegyek. Akkor ilyesmi ruhába kéne menni? És az ilyen ruha jó a másik unokatesóm 8. o-os ballagására? Nem túl elegánsak?
2012. szept. 22. 12:18
 7/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy anya nem vesz nekem ennyiért ruhát. :/:/
2012. szept. 22. 12:20
 8/8 anonim válasza:
hát sztem ezek között vanak olyan ruhák amik inkább felnőttesek és nem áll jól kiskoruaknak.de van közöttük olyan cuki ruha is amit egy 12 éves is felvehetne.
2012. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!