Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet még rövidgatyát/miniszok...

Lehet még rövidgatyát/miniszoknyát hordani vastagabb felsővel, vagy ilyen időben már ciki?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 16:53
 1/10 anonim válasza:

Hát így hogy mondod(/írod) egy picit annak tűnik de esetleg ha látnám lehet megváltozna a véleményem...

14/L

2012. szept. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mondjuk farmer rövidgatya magasszárú tornacipővel, hosszúújúval és pulcsival?
2012. szept. 16. 17:01
 3/10 anonim ***** válasza:
nem mondanám, hogy ciki, de azért van különbség a 17 és a 20 fok között is. szerintem testszínű nejlonharisnyával vedd fel, vagy egy színes/mintás pamutharisnyát vegyél fel nadrág helyett és így rá a hosszított felsőt. nehogy felfázzál.
2012. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Harisnyával télen is lehet... egyáltalán nem ciki.
2012. szept. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? :D Rajtam 3 éve nem volt más, csak miniszoknya...
2012. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Miért lenne ciki? :D Rajtam 3 éve nem volt más, csak miniszoknya..."


Ezt komolyan mondod? Még télen is?

Amúgy örülök, hogy legalább te tudod, milyen a csinos, nőies megjelenés, nem úgy, mint a farmeros, tornacipős brigád! :-)

21/f

2012. szept. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért hidd el nekem, fogalmad sincs róla, hogy milyen "kellemes" egész nap magassarkúban van papírtalpú balerinacipőben lenni, meg miniszoknyában, amibe le se tudsz ülni normálisan.
2012. szept. 17. 18:49
 8/10 A Tengerész ***** válasza:
Semmi se ciki ha jól érzed magad benne. Teljesen más kérdés ha "meg kell jelenni", tehát operába biztos ciki.
2012. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem, ha abban érzed jól magad, akkor mért ne vennéd fel?! (:

Bár, a mi közösségünkben a fiúk az ilyet csak egy bunkó mondattal illetik: '3 állatfaj nem érzékeli a hideget.......'

Én mondjuk nem szoktam megvetni az ilyet, mert én is el tudom dönteni, hogy mi tetszik, mit vennék fel, mi áll jól... Ha te fel szeretnéd venni, akkor nyugodtan, szerintem nem rossz döntés..(:

2012. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Lehet, de felfázni nem ciki?
2012. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!