Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még mindig 'ciki' a FILA...

Még mindig 'ciki' a FILA táska? miért?

Figyelt kérdés

12.-es lány vagyok. Ilyen FILÁ-ba pakolom a dolgaimat a suliba, mert strapabíró, egy éve nyúzom, és nem látszik rajta, pedig elég sok könyvet és füzetet kell vinnem magammal.

Ciki? Miért?

[link]



2012. szept. 10. 19:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
mert a fél országnak ilyen van.
2012. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van és szeretem mert sokminden elfér bene engem tavaly sem idén sem érdekel hogy ciki e vagy sem elég nagy ez a lényeg és tetszik.
2012. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

FILA táskával járok egyetemre, ahogy a vőlegényem is.

Pont lesz@rjuk, hogy ki szerint ciki.

Az ország fele festi magát/szolizik/"trendi" cuccokban jár stb., az nem ciki? Mikor követik a birkanyájat?

A FILA táska sokaknak jelentett jó megoldást anyagiak szempontjából, és tényleg strapabíró.

2012. szept. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
mert valami idióta marhák kitalálták, hogy "apáááá,ezdeciki, fila táskája van" -_-
2012. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
amúgy nem ciki, pont leszarjuk, hogy kinek milyen táskája van.
2012. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
amúgy meg pont a hamis LV táskák a cikik (bocs az amúgyokért :DDD)
2012. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

a fila régi jó neves márka volt csak a Tesco gazdaságos akciója miatt lett ciki


ha holnaptól a Tescoban kapott pontokért converse cuccokat lehetne kapni 3-4 ezer forintért annak is hirtelen lezuhanna a népszerűsége

2012. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4%
Csak AZ olyan kis butáknak ciki kedves kérdezõ, mint amilyen te vagy és a kortársaidnak.
2012. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 laci911 ***** válasza:
17%
Én nem tudom szerintem ez egy nagy átbaszás de ezekszerint sikerült mert a fél ország bedölt neki....amúgy Angliában ugyanennyiçrt áruták csak ott ne vették meg és ide hozták itt el is adtßk .....szóval aki ilyet vett az egy nagy lehuzßs álldozata volt lesz!Mert ki adtataok egy csomó pénzt ,hogy kaphassatok értékes pontokat majd annak tudatßban ,hogy majd olcsóbban megkapod azt amit szeretnél....csak nem jönnek rá ,hogy ugyannenyiért vették meg csak a tesco duplán nyert az egçszen....ugyan ez van a ?svájci lindet csokival?999 Ft egy tábla itt M .O n svajcba pedig 500Ft ....szóval akkor ez nem lehuzás....?
2012. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

tetszik a táska,szereted elfér bene az iskolai cucod akor meg ne érdekeljen hogy ciki vagy nem ciki ennyi a titok.

2012. szept. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!