Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan jellegzetesen jó...

Miért olyan jellegzetesen jó illatúak az üzletekben (pl Tally Weijl) a ruhák? Befújják őket direkt valamivel?

Figyelt kérdés
Sőt, magukban az üzletekben is , szinte mindben jellegzetes finom illat van.

2012. szept. 19. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze, külön szakemberek foglalkoznak azzal, hogy olyanok legyenek az üzletek, ahol a vásárlók jól érzik magukat, és minél többet vásárolnak. Ebbe beletartozik, hogy milyen zene van, milyen a ruhák elrendezése, milyen illat van, milyen a világítás, de olyanról is hallottam már, hogy azzal trükköznek, hogy enyhén homorú tükröket raknak a próbafülkébe, az ember lánya így vékonyabbnak látja magát, de benne csak úgy csapódik le, hogy jól áll az a ruha rajta, és ennek örömére meg is veszi. Illetve hipermarketeknél lehet megfigyelni, hogy ugyan a pékáru messze, az üzlet hátuljában van, ahogy az ajtón belépsz, ínycsiklandó frisskenyérillat fogad. Az is azért van, mert attól kissé megéhezel, és hajlamos vagy többet vásárolni.
2012. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én még nem tapasztaltam ilyet, egyáltalán nem is figyelek oda, de amit az első válaszoló írt, reális.
2012. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!