Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon vegyes lenne az öltözék...

Nagyon vegyes lenne az öltözékem, ha ezeket venném fel?

Figyelt kérdés

ha egy krémes barna színű, blézer szerű bőrkabátot, egy pakolós fekete műbőr táskával ill. fekete-szürke-pink vans cipővel venném fel?


Nagyon gáz hogy így elütnek a színeik, meg a stílusuk?



2012. szept. 20. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindenkit látok a bőrkabátot egészen más módon és stílusban viselni... :) Számomra azonban így is összeegyeztethetetlen a bőr anyag és a vans. Valahogy nem jön össze a kettő... Egy bokacsizmával jobb lenne :) Ha van olyanod :)
2012. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs,és most vettem a cipőmet és nagyon tetszik. viszont a bőrkabát tavalyi és nem igazán van pénzem újat venni, vagy bármilyen más kabátot
2012. szept. 20. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Sebaj :) A kabát úgyis lekerül, nemde? :) Nem hiszem, hogy nagyon zavaró lesz...
2012. szept. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Tavaly én is Vans-el hordtam a bőrkabim, csak az én cipőm türkiz-fekete.
2012. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!