Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Másnak is remeg a lába magassa...

Másnak is remeg a lába magassarkúban? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy magassarkú bokacsizmám,kb 8 cm-s sarka van és néha megremeg a lábam és meginog a cipő is.Még csak 2x voltam benne,lehet hogy még nem szoktam meg?

Illetve hogyan lehet magassarkúban lépcsőzni?Mert mikor felfele megyek muszáj kapaszkodnom barátnőmbe mert attól félek hogy horra esek xD


2012. szept. 23. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

a magassarkú ezzel jár.:)

nekem van jó pár, mert imádom őket, de még mindig nehézkes a járás. Otthon járkálj benne, úgy megszokod. A lépcsőzés szerintem magassarkúban mindenkinek úgy megy hogy megfogja a korlátot vagy mit, vagy éppen valakire támaszkodik. De megnyugtatlak, MINDENKINEK remeg a lába a magassarkúba, ha nagyon nem is, kicsit mindenképp.:)

2012. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát első, kivétel erősití a "szabályod", de nekem egyáltalán nem remeg magassarkúban a lábam. Sőt futok is benne, ha kell, lépcsőnél sem kell korlát. :)


Szoktasd hozzá magad !:)

2012. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

Csak tudnám miért hordasz ilyesmit ha remeg benne a lábad és lépcsőn sem tudsz menni csak kapaszkodva? Ha ez így van akkor nyilvánvaló hogy normálisan járni sem tudsz benne. Nevetségessé teszed magad magassarkúban. Nincs erőd és megfelelő tartásod hozzá.

Aki tudja hordani annak kényelmes első felvételnél is, nem remeg a lába és akár fel-le szalad a lépcsőn kapaszkodás nélkül is. Ha ez nálad nem így van akkor inkább ne hordd. Nem neked való. Gondolom tizenéves gyerek vagy még.

2012. szept. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorold a járást, amikor senki sem lát :) Nem is gondolkodtam még ilyenen, hogy remeg-e a lábam vagy sem. Mi egy ötödik emeleti lakásban lakunk, ahol nincs lift, de sosem szoktam kapaszkodni lépcsőzéskor, így visszagondolva. Lefele ugyan lassabban jövök, mint általában, de ez normális, ha nem akarom összetörni magam :) Hazafele jövet szokott már az lenni, mikor alapból fáradt vagyok, hogy ha megállok pld. zebránál piros lámpánál, akkor kicsit bizsereg a combom és erőtlennek érzem. De járás közben elmúlik.
2012. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!