Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatora tulzas igy elmenni?

Szalagavatora tulzas igy elmenni?

Figyelt kérdés
Igaz meg nem most lesz, de meg kell rendelni a ruhat:) A baratomnak lesz a szalagavatoja majd decemberben, es egy fekete hosszujju, felvallas ruhat szeretnek felvenni. Cipot meg nem tudom, tul magasat, ezt az "extra platformos" cipot kihagynam, mert kb. lerohadna benne a labam, meg szeirntem folosleges. Egy szep nude szinu cipo. Az oram - (ezust-fekete) meg egy ezust szinu koves-csillogos fulbevalo- ( bogyos ) A hajam vagy feloldalasan elsz vagy felkonytolom-copofozom:) Szerintetek tulzas igy elmenni? Tobbnyire fiu iskola ha ez befolyasolna barmit is. 16 eves vagyok.
2012. szept. 26. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jó.
2012. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
[link] vagy itt egy masik csodaszep ruha:):)
2012. szept. 26. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nagyon szép,csini leszel :)

16l

2012. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jaj! meg harisnyat vennek fel! H a fekete ruhat siekrulne "becserkesznem " akkor fekete vagy testszinu-picit aranyosan csillogo harisnyat vegyek fel hozza?:)
2012. szept. 26. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
testszínű
2012. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép leszel, és mindenképpen testszínű harisnyát vegyél fel.
2012. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! :-**
2012. szept. 26. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

1. a testszínű harisnya RONDA! azt az érzést kelted fel benne mintha nem lenne rajtad harisnya, de mindenki tudja, hogy ott van. szerintem azokat hagyd meg az idősebb hölgyeknek. sokkal szexibb a fekete harisnya.

2. ha a fekete ruhához ezüstösek az ékszerek, akkor ne nude cipő legyen, hanem ezüstös fényű vagy fekete, legyenek összhangban!

3. minél rövidebb a szoknyád, annál laposabb sarkú/talpú cipő menjen hozzá, esetleg topánka, különben közönséges hatást keltesz, ami nem túl jó 16 évesen, maradjon egy kis kislányos báj. hosszabb szoknyához meg magasabb sarok.

2012. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a szerelés és testszínű harisnyával vedd fel :)
2012. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Abban igazat adok a 8.-nak, hogy az ezüstös ékszerekhez fekete cipő jobban illik, mint a nude, bármilyen divatos is az mostanában.

Viszont a többséggel együtt én is a testszínű harisnyára szavazok :)

2012. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!