Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megint divat lett az emo stílus?

Megint divat lett az emo stílus?

Figyelt kérdés
Mert pár éve valahogy kihaltak, de most egy csomó "emo" kérdés van itt. Most megint divat, vagy mi?

2012. szept. 29. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vonnék párhuzamot az oldalbeli kérdések és a valóság között.
2012. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dehogy lett divat , max. a scene emo stílus..
2012. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám azt, hogy divat lett, persze még mindig vannak és most már lassan-lassan kezdenek divatosabbak lenni, lásd az idézetes oldalak képeit, ahol rengetek emo/scene kép van fent de a stílus inkább a lányok körében kezd népszerűbb lenni. Viszont akik most vannak emok azok az igazi emok, mivel még mindig nem divat a dolog és kevesen vannak, de ugye most kezdődik ez az idézetes filozofálós dolog és szerintem inkább a scenek fognak elterjedni, szóval készülj fel sok sok rózsaszín/kék/lila stb. hajú lányra és fiúra :DD
2012. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is észre vettem és örülök neki. végre legaláb könnyebb lesz elvegyülnöm :DD
2012. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Patry válasza:
'divat'??
2012. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, divat. Most ezen mit nem értesz?
2012. okt. 22. 20:59
 7/7 Patry válasza:
Az emo nem egy divat már boccs!!-.-"
2012. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!