Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én vagyok az egyetlen lány,...

Én vagyok az egyetlen lány, aki szerint Lady Gaga botrányosan rondán, és nevetségesen öltözködik mindíg?

Figyelt kérdés

Mindíg látom, hogy dicsérik, vagy hogy milyen egyedi, igaz sokan mondják, hogy fura stb de nem értem.


Csak szerintem öltözködik úgy, mint aki elmegyógy pozitív?

(már elnézést)


Egyszer úgy öltözködik mint egy arab szemeteszacskó, egyszer úgy, mintha ráokádtak volna a hentesnél, egyszer úgy, mintha vmi szeméttelepen fürdött volna, stb......


Csak szerintem marha nevetséges és szánalmas ahogy öltözik??


Már elnézést, csak kérdezem.=/ Vagy manapság tényleg ez a ronda öltözködés a divat? Mert nekem ha fizetnének is, akkor sem bírnék ilyen ocsmányul "felöltözni"....


Vagy minek öltözik így?


2012. szept. 30. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Én is okádok tőle, bár még mindig jobb az ocsmány öltözködése, mint amikor egy szál semmiben van. Undorító a stílusa, és szerintem a zenéi is szakmai selejtek. Elnézést minden rajongótól!!!
2012. szept. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na igen. A zenéi mondjuk nem rosszak de itt most az öltözködésről van szó.


Afrikába éheznek, ez meg csinált olyat, hogy tényleg igazi húsokból csinált magának ruhát.....


Én is okádok tőle, de fel nem fogom lány létemre, hogy miért kell így öltözködni.....=/

2012. szept. 30. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
egyet értek, bár azt el kell ismerni hogy ötletes az öltözködése minden elismerésem egyébként mert tényleg ez az egyedi, de a baj az hogy ez a rosszabbik egyedi stílus, szerintem is hányadék ahogyan öltözködik. Amikor a pokerface klippjét csinálta és azt a ruhát hordta az még elment sajnos nem egyszer kellett végignéznem -.- Meg még valami amibe még aránylag kinézett valahogy de én amikor kiakadtam hogy magára dobta azt a halom húst ami nekem ránézésre is elég fél évre hát azon kiborultam. Meg ugye az egész ruhatára ilyen qurvás, meg ezekkel több botrányt csinál hogy hetente sőt majdnem 2-3 naponta róla csámcsogott mindenki. Amit az elején csinált öltözködés szempontjából még elment de amit folytatott hát az katasztrófa.
2012. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Háát igen, arra már rájöttem, hogy Lady Gaga öltözködni azt nem tud.:D Ráadásul én még mindig nem vagyok benne biztos, hogy egyáltalán nő..
2012. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért öltözködik így, hogy beszéljenek róla. Te is azt teszed most. Szerinted az extrém stílusa nélkül, csak a zenéje miatt ki ismerné őt? Senki.. Ő egy popzenész. Muszáj valahogy kitűnnie, ez a dolga.

És neki tényleg fizetnek ezért, méghozzá milliókat. Hidd el, te is felvennéd azokat a ruhákat annyiért.

És nem, nem ez a divat, de egy farmer-póló kombóban soha nem lett volna híres.

És az Afrikai éhezők nem Lady Gaga húsruhája miatt vannak bajban. Ennyi erővel minden gazdag embert lehetne vádolni, mivel mind használ luxusárucikkeket.

2012. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó zenéket csinál, nem kell extrém ruhákat felvennie, úgyis szeretik. Tökéletes példa: Adele.
2012. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak éppen NEM csinál olyan jó zenéket. Mégis híresebb, mint Adele. Szomorú, de ez van. Szóval egyáltalán nem hülye nő Lady Gaga, nagyon is okosan kigondolta ezt az egészet.
2012. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én les.arom :D és szerintem az emberek egy része is tisztában van vele hogy gaga egy idióta és már nem tud mit kezdeni magával unalmában, csak sajnos a hozzád hasonlókból kevés van. 20/L
2012. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elhiheted, ha Lady Gaga nem igazi húsból csinált volna magának ruhát, akkor is éheznének Afrikában...

De amúgy nem vagy ezzel egyedül, szerintem is elég nevetséges, de végül is ettől lesz egyedi. Ami szerintem már csak azért is ritka szánalmas, mert énekesnő, tehát inkább a zenéjével kellene felhívnia magára a figyelmet, nem a ruháival. Akkor most ennyi erővel csinálok magamnak bikinit egy darab cipőfűzőből és híres leszek. Hurrá.

14l

2012. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!