Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sürgős! Holnap zakóban vagy...

Sürgős! Holnap zakóban vagy bőrkabátban menjek suliba?

Figyelt kérdés

Bőrkabát sportos pulcsi, vagy zakó, elegáns ing nyakkendővel?

F/17

Kort és nemet is légyszi



2012. okt. 3. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem krva hideg lesz reggel, ezért a bőrkabát és egy pulcsi.nappal viszont megsülsz szerintem, ezért bőrkabát+pulcsi+alá póló :D
2012. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Milyen oknál fogva kérdezed?
2012. okt. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
ha csak úgy lazán hordasz zakót egy sima egyszínű fehér pólóval és laza cipővel hozzá mondjuk oké, de basszus suliba készülsz nem? hova kell zakó, ing nyakkendő? ráadásul 17 vagy, minek ennyire kiöltözni egy átlagos iskolai napra? inkább a bőrkabát verziót választanám... 17/L
2012. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
HA már vettem a Marks and Spencerben 30000-ért egy zakót miért ne hordhatnám? Suliban egész nap úgy sem abban vagyok, csak kabátként funkcionál. Általában farmerrel, esetleg vékony pulóverrel veszem fel. Nem látok benne kifogásolnivalót
2012. okt. 3. 21:59
 5/5 mmano88 ***** válasza:

Suliba ing meg nyakkendő szerintem egy kicsit túlzás...

Hacsak nem te vagy a tanár

2012. okt. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!