Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik 'stílus' jobb? KÉPPEL

Melyik 'stílus' jobb? KÉPPEL

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és van két 'stílus ' ami nagyon tetszik, de nagyon külömböznek egymástól..

az egyik az elegánsabb nőies kicsit marilyn monroes

pl: [link]


a másik meg a tróger,tetovált,piercinges

pl: [link]


[link]


szerintetek meik lenne jobb?? egyébként csak magyar rap zenét hallgatok ilyen antal&day,beerseewalk ilyeneket..



2012. okt. 6. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Sztem neked a pin up stílus a legjobb, az pont a 2 ötvözése:)
2012. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
első
2012. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne az interneten képek alapján keresd az egyéniségedet.

Alkosd meg te magad.

Persze tanulható is.Ahogy Armani mondta:

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus, amit bárki megengedhet magának, függetlenül attól, hogy mennyi pénze van. Ez olyan dolog, ami velünk született, de tanulható, feltéve, ha megvan hozzá az emberben a kellő intelligencia."

De ha már tényleg tanulni akarod a stílust akkor legyen inkább az útmutató Monroe,nem pedig egy herkás díszp*csa Tattooval.

De persze a Rap meg az egyéniség az én szemszögemből egy kissé távol áll egymástól de ez persze szubjektív.:)

2012. okt. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
figyelj igaza van az elsőnek, ha nőiesen öltözöl de közben tetovált vagy esetleg piercingekkel akkor az is egészen ütős tud lenni!!!;)
2012. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A pin up nem egy stílusirányzat.Ez a kifejezés azokra a vonzó hölgyekre értendő akik úttörő szerepet játszottak a szexszimbólum fogalom kialakulásában.

Vannak pin up Tattook amik az előbb említett hölgyeket ábrázolják.Elég népszerű lett de öltözködésben és "életérzésben" nincs ilyen.Láttam Betty Page imitátorokat tattooval és hotrodal pózolni de ez nem pin upot jelent.

2012. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Légy tróger!
2012. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2. sokkal jobb;D énis ezeket halgatom szal...:D 2.!
2012. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egyikse..
2012. okt. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a második az inkább az emó styílust hozzák elő az viszont ól néz ki de ha már troger akarsz lenni ien szakadt ruhákba járni akkor már legyél punk levágod 0 ass al a hajadat az egyik oldalon kopaszra azt a másikon meg meghagyod :D
2013. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!