Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon magas egy...

Szerintetek nagyon magas egy 13 éves lánynak, egy 5-6 centis magassarkú cipŐ?

Figyelt kérdés

2012. okt. 6. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

szerintem pont elég

nekem van egy telitalpu cipöm ami 5centis a sarka és 1 héten kb 3- szor hordom

de van olyan cipőm is aminek 4 centis sarka

12,5/l

2012. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem sok, de szerintem ne hord olyan sokat :) Ma pont olvastam egy hasonló kérdést, egy veled egykorú lány akart magassarkút venni, ott egy válaszoló tök jól leírta mi a hátránya a magassarkúknak :) Persze nem kell megijedni, lehet hordani magassarkút, csak ne minden nap :) http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

itt az a kérdés, olvasd el azért, jobb tudni az ilyet is :)

2012. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

13 éves kislány ne hordjon magassarkút. Semekkorát.

Hihetetlen, hogy lehetnek ennyire elcseszettek a mai szülők, hogy mindent megengednek a gyerekeiknek. Megkérdeznéd nekem az anyukádtól, hogy miért ilyen elcseszett?

2012. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1. a csontjaid még fejlődésben vannak, a magassarkú eldeformálja a lábat, ha csontkinövésed lesz tőle az igen fájdalmas ám. a műtét sem kellemes.

2. ennyi idősen nem áll jól, inkább kinevetnek érte, mert látni pár ilyet, olyan mintha anyukájuk cipőjében járnának... vicces. Mivel gyerek vagy még.

3. Egyáltalán minek? Iszonyat kényelmetlen, szép cipőt találsz laposban is. Akkor minek szenvedni ilyenben?

2012. okt. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ne hordj. Van egy évfolyamtársnőm aki hord

1. menni nem tud benne

2. öt perc múlva le kell vennie

3.mindig fájlalja benne a lábát.

A magassarkúnak vannak hátrányai és egy előnye is miszerint erősíti a térdizmokat. Hát ebben a korban a te térdizmaid erősek nem kell azt erősíteni. Ráérsz vele. Ha mindenképpen elegánsan szeretnél kinézni a sarok nélküli bokacsizmát és a balerinacipőt ajánlom.

12/L

2012. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hordom majd minden nap, csak hetente kb kétszer, és akkor is csak 1-2 órát leszek benne. Úgy is sok? :S
2012. okt. 7. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lenne egyszer is hordanod, de te tudod :)
2012. okt. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pub ***** válasza:
sztem ne vegyel fel magassarkut, majd ha felnossz ugyis annyit kell hordanod h meg is unod. es laposra vagysz
2012. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem nyugadan próbálj fel egyszer egy 20 centis platform cipőt
2015. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!