Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt vegyek? Max 30e...

Milyen cipőt vegyek? Max 30e Ft-om van rá, viszont jó lenne, ha adnának rá legalább két év garit.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megjött az ösztöndíj, úgyhogy eldöntöttem, hogy megajándékozom magam egy őszi utcai cipővel, ami nem ázik át minimális esőtől. Viszont nem tudom milyet vegyek. A 12-20e Ft-os adidas/nike cipőkből már elegem van, rendszeresen csak fél évet, vagy még annál kevesebbet bírnak ki. 30k-t tudok rászánni (szerintem ez így is rettentően sok egy cipőért), viszont tényleg tartós, jó cipő legyen, így jó lenne, ha adnának rá vagy két év garanciát (vki mondta, hogy van ilyen, csak nem tudom már milyen márka volt). A Tisza cipők amúgy jók? Még nem jutottam el oda, hogy elmenjek egy üzletbe, megkérdezni a garit, erről tudtok náluk valamit. Amúgy általánosságban milyen anyagú cipőt célszerű esős őszi pesti időre venni?


A válaszokat előre is köszi!



2012. okt. 8. 19:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja am fiú vagyok és sportosabb cipőre gondoltam (nem feltétlenül edzőcipő).
2012. okt. 8. 19:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen hülye vagy ha egy cipőért ennyit kiadsz. Inkább vegyél egy olcsót fél évente. Bár nekem a 3000 ft-os cipőim is kibírnak 2-3 évet. Kínaiban szoktam venni. Eddig mind több évig kitartott.
2012. okt. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Most vettem egy faja Nike Air shoet:)

Ajánlom neked is, és garancia is van rá, bár nem tudom megvan e 2 év, de a Nike az Nike és nem az olcsóbb változat;)

2012. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nike ilyenekre sajna csak fél év van, sok fajtát próbáltam, mennek szét (más ismerősömnek is). Deichmanos cipők aránylag olcsóbbak, de 3-4 hónapot bírnak. A kínait azért nem veszem meg, mert az én lábamon 2-3 hetet bírnak, és mivel sokan feketén tolják, csak egyszer cserélnek, és az még mindig csak két hónap. És nincs időm amúgy sem havonta cipőt venni menni. Nem adnék érte ennyi pénzt, de ha ennyiért van jó, egyszer kipróbálom.
2012. okt. 8. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha széttjön a Deichmannos visszaviszed, és levásárolod a pénzt. Én mindig ott veszek, oké, hogy szétjön, de cserélik. Bár most van egy cipőm amit másfél éve hordok és semmi baja!
2012. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nemtudom én messziről kerülöm a Deichmannt.. a legtöbb az VTY cipő ami egy raklap selejt a javából.. hihetetlen. És az ott lévő Nikek többsége is elég vacak, amit érdemes az az Air utcai széria..
2012. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a deuchman 2 évet vállal a nike cipőre
2012. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!