Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strandon ezért kiküldhetnek,...

Strandon ezért kiküldhetnek, büntethetnek? Ti fel mernétek venni legalább 1x?

Figyelt kérdés

Szeretek néha nagyon kirúgni a hámból, s szeretem ha megbámulnak. Szerintetek ezért "közszeméremsértés" vagy bármi más oknál fogva büntethetnek? Ti fel mernétek venni? Mit szóltok hozzá?

[link]

[link]



#bikini #minibikini
2012. júl. 24. 06:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
ha tudod viselni és jó az alakod, akkor nyugodtan. nem hinném, hogy büntetnének ezért. én már láttam régebben egy csajt, aki levette a fürdőruha felsőt és ott napoztatta a pucér mellét.
2012. júl. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hú de jó:D Akkor nagyon meggondolom mikorra rendeljek én is egy ilyet :D
2012. júl. 24. 07:04
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Felveheted,de ne csodálkozz,ha ribinek néznek benne!
2012. júl. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 intrepid ***** válasza:
0%
Jó ez, nincs ezzel semmi baj, ha csinoskák viselik. Akkor gáz, ha olyanok, akiken van 50 kiló plusz. Hova jársz, melyik strandra?
2012. júl. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ilyent ***** válasza:
100%

Nem ribinek nézik hanem hülyének

latex biztos jó

2012. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, strandot nem árulok el... azért épp ennyire .. nem vagyok :) Köszi a megnyugtató válaszokat.
2012. júl. 24. 08:14
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem küldenek ki,de szerintem közönséges viselet..ócska k.vának mondanám,aki ilyen felvesz. Én mondjuk semmiképp nem venném fel,pedig nincs rajtam sem felesleg, de szerintem nem való így mutogatni magát egy nőnek. Ha valaki csinos,normál bikiniben is az. Sőt,egy jó s.egg nekem jobban tetszik egy csinos bugyiban,mint tangában. Persze a pasik nem így gondolják..

23/L

2012. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem hiszem hogy kiküldhetnek, de egy normál strandra gyerekek is járnak meg minden. Komolyan ennyire közönséges ribi vagy, hogy neked ilyet kell felvenni? Enélkül rád se néz senki? Akkor nem lehetsz egy szépség... ebben sem leszel az tuti.
2012. júl. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Ilyent ***** válasza:
77%

Nemnormális


Szeretek néha nagyon kirúgni a hámból- Hát azt nem így kell kislányom


s szeretem ha megbámulnak-Télikabát síléccel


Szerintetek ezért "közszeméremsértés" vagy bármi más oknál fogva büntethetnek? Nem csak a hülyéket gyűjtenék már be


Mit szóltok hozzá?- Járd ki a 8 osztályt

2012. júl. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

Hát egy családbarát strandon közölhetik veled jó páran, hogy húzz innen, büdös ******.

Ezen ne lepődj majd meg, a kisgyerekes anyukák egész agresszívak tudnak lenni. :D

Felőlem meg azt veszel fel, amit akarsz. Én nem tenném, nem vagyok ilyen közönséges, és szvsz egy olyan nő, akiben van tartás, nem is húzna ilyet, de hát milyen jó, hogy nem vagyunk egyformák.

2012. júl. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!