Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok, de szeretném...

Fiú vagyok, de szeretném kipróbálni a nylonharisnyát. Nekem adni fognak az eladók a szaküzletben?

Figyelt kérdés
Hell! Ádám vagyok 16 vok és már régóta szeretném kipróbálni a nylonharinyát, hogy milyen érzés hordani, mennyire kényelmes. eddig anyu harisnyáit hordtam, de mostmár sajátot is szeretnék. A harisnya szaküzletben az eladónő adni fog nekem is olyen nylon harisnyát, amit szeretnék?
2008. máj. 20. 08:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
eddig csak pamutot hordtam, de nagyon kíváncsi vagyok a nylonra!
2008. máj. 20. 08:22
 2/20 anonim ***** válasza:
15%
Bizti fog adni, de mi a fenének neked nylonharisnya? Ha fázol ott a pamut, ha nem akkor....
2008. máj. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
csak szeretném kipróbálni, már több barátom vett fel és nekik nagyon jók a tapasztalataik
2008. máj. 20. 08:53
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
az ilyen embereket kéne innen kitaltani...
2008. máj. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Miert kellene az "ilyen"embert kitiltani?-ha egyaltalan ezt akarta irni a 2. valaszado?

Ha Adam szeretne kiprobalni a nylonharisnyat,akkor probalja ki,akar hetero akar nem!Persze hogy adni fognak Neked harisnyat a szakuzletben!Ha zavarban lennel mondd az eladonak hogy az anyukadnak vagy a baratnodnek veszed!Ennyi!

2008. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem muszáj 'szakboltban' venned. Tecsóban, Cora-ban, ilyesmi helyeken is árusítanak. Ott meg aztán tényleg nem fogja a pénztáros megkérdezni, hogy kinek veszed. :)
2008. máj. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

véleményem szerint ugyanannyi joga van a fiúknak nejlonharisnyát hordani, mint a lányoknak boxeralsót!


én lány vagyok és használok boxeralsót, tehát akkor a fiúk is vehetnek fel nejlonharisnyát, ma már nincsenek nemi határok az öltözködésben!!!

2008. máj. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%

//előttem szólóhoz: igen ugyanolyan joga, csak nem gusztusa.


Nézd, ha elég bátor vagy ahhoz hogy ne nézzenek hülyének azért mert anyád harisnyáját hordod, akkor ne mond azt hogy egy vásárlás egy boltban gondot okoz. Be mész, meg mondod hogy ilyet szeretnél, olyat szeretnél, mutassa meg, és megveszed.

2008. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Akkor kezdem érteni, hogy miért írják ki sokszor, hogy "női melltartó". Gondolom van férfi is.

arrgghh...

2008. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
11%

az a baj, hogy a harisnyanal megakadtatok..nem ott a baj..

hanem a 16! eves kisfiunal..

harisnyat akar huzni? tanga nem kell hozza? fiatalok olyan szinten elindult a tranfesztitizmus, hogy mar nem birom higgadt aggyal kovetni...

am, hozzad 16 eves csak annyit fuznek, attol,hogy a ferde barataid kiprobaltak es ujjongva mondjak tapsal kovetve hogy hurra, erzem hogy visszafele no a farkam ahogy tapad rajtam a harisnya...

szerintem gondolkodj el, es ha neked nins ilyen kicsavart vagyad a harisnya fele, akkor monddj le rola...

udv,

egy kislany

2008. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!