Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok, de szeretném...

Fiú vagyok, de szeretném kipróbálni a nylonharisnyát. Nekem adni fognak az eladók a szaküzletben?

Figyelt kérdés
Hell! Ádám vagyok 16 vok és már régóta szeretném kipróbálni a nylonharinyát, hogy milyen érzés hordani, mennyire kényelmes. eddig anyu harisnyáit hordtam, de mostmár sajátot is szeretnék. A harisnya szaküzletben az eladónő adni fog nekem is olyen nylon harisnyát, amit szeretnék?
2008. máj. 20. 08:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%

Inkább nylonharisnyát vegyél fel, mert szerintem a jégeralsó borzalmas ronda! Ráadásul a jégeralsó nem is melegít annyira, bebújik alatta a hideg.

Egyébként is: Ki a fene látja, mi van a nadrág alatt??? Ne foglalkozz vele, vegyél fel olyan ruhát, amilyen tetszik neked, akár férfi, akár női!

2008. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Jo egy kicsit fura, de amugy szerintem nem neznenek hulyenek, mert gondoljak h a baratnodnek veszed.

A baratom nagyon szereti rajtam a harisnyakat, es volt ugy h megajandekozott vele, vagy az edesanyjanak kellett vegyen. Ne neztek ezert hulyenek.,.

Na de a tampont ne probald ki:)) azert mar biztos h megneznenek, es ha nonek veszel azt az mar ciki

2008. máj. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Csak bátran tedd azt,nyugodtan elégitsd ki igényeid és ne foglalkozz ki mit gondol, ha a komfort érzésedhez szükséges hord bátran tiszta szivből.Én szintén azt teszem,és még azt is elmondhatom nem egy üzletben vásároltam már úgy, hogy magamnak kértem.A hozzá állás maximálisan pozitiv. Egyébként már rengeteg férfi nylonharisnyát lehet kapni.
2008. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
92%
én az ikertestvérem (hugom) harisnyáit hordtam télen a suliba vagy korcsojázáshoz a tóra. volt neki nejlonharisnyája is, én azt is kipróbáltam, nekem bejött. Sokkal tovább hordhatod ősztől tavasz végéig, nem fog rád melegedni, ne félj tőle, csak számít az a plusz egy réteg, ennyi! Az eladók pedig biztosan adnak, mivel már több férfi vásárlójuk van általában, mint nő!
2008. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
13%
elég furcsa hogy 16évesen ilyenen jár az eszed és nem a csajokon, gondolkozz csak el rajta!!!anyukádat nem látod titokban sírni???katasztrófa!!!!
2008. jún. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
44%
Fognak adni, mert el kell adniuk és ez bevételt hoz. De mondjuk elképzelhető, hogy pár kellemes percet fogsz szerezni nekik ezzel. Amúgy én pasasként tök jól elvagyok női köcölék nélkül is. Nem festem magamat, nincs szoknyám, harisnyám, műkörmöm. És jól érzem magamat így is.
2008. jún. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

Férfi harisnya - amit a szuperhősöktől örökölünk

A The Independent internetes oldalán akadtam egy riportra, ami az Egyesült Királyság férfi harisnyaiparának virágzásáról szól. Ezek után körbenéztem más honlapokon is, és kiderült hogy elég erős tendencia indult útnak a férfi divatban. A LEGWEAR4MAN az egyik leghíresebb és legkeresettebb kizárólag férfi harisnyákat forgalmazó online cég. A internetes áruházban 7-től 30 fontig,válogathatunk különböző méretű és színű darabokból. Az Independent riportjából az is kiderül, hogy a harisnyák nem ugyanolyanok, mint amilyeneket a nőknek gyártanak. Egyes darabokon ugyanis praktikus nyílás is taláható elől, hogy a mosdóban ne kelljen a férfiaknak megszabadulniuk a divatos kiegészítőjüktől.


A riportban nyilatkozik LEGWEAR4MAN igazgatója is:


"Nem tudom, hogy az utóbbi hónapokban mi történt, de az eladási adatok a csillagos égig szöktek. Az elmúlt évben körülbelül 300 pár férfi harisnyát adtunk el egy hónapban a királyság területén belül. Azonban az utóbbi hónapokban ez a szám megemelkedett 1000-re. A vásárlóink már nem csak sportolók, hanem üzletemberek is. És nem csak nadrág alá hordják, hanem sorthoz és bermudához is szívesen.


Németországban ez a tendencia már évek óta megvan. A német férfiak 50 %-a hord harisnyát. Amikor az Egyesült Királyságban megalapítottuk a cégünket, nem reméltük, hogy ilyen hamar sikere lesz.


Sok vásárlónk azt nyilatkozza, hogy a mai szuperhős világban a nők számára egy férfi harisnya igenis szexi. Az angol felső tízezerben pedig már alapkelléké vált."


Tehát csak nyugodtan probáld meg nem fogják levenni a fejed.Én is sokszor le teszteltem az eladókat meglepő sikerrel.

2008. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Végül is vettél harisnyát?
2013. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére elfogadják már aki szeret nylonharisnyát húzni a lábára! Én kb 12 évesen húztam fel, azóta rendszeresen hordom, most 36 éves vagyok, ez idő alatt kb 500 nylonharisnyát használtam el. szóval párszor volt alkalmam eladókkal találkozni, és általában természetesnek tartották, hogy saját részre kell. Télen is jó, és hűvösebb időben is rövidnadrághoz. Meglepődtem, amikor jól láthatóan kezdtem főleg barna fényesbe járni, milyen közömbösen fogadták.
2018. ápr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A húgomnak vettem már anno 20 éve, kisboltban, ahol úgy kellett kérni, semmi extra nem volt vele.
2021. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!