Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnak ezek a lányok?...

Mit gondolnak ezek a lányok? Nem érzik kellemetlennek?

Figyelt kérdés

Elmentem bulizni, és hát ugye, hiába vagyok lány, megnézem, hogy ki mit visel, hogyan öltözködik, FŐLEG HA FŐRTELMESEN..



Volt néhány kövér lány, akik felvettek testhez simuló ruhát.. hát mit ne mondjak.. nem volt szép látvány.

Hófehér egyberuha, ami kicsit átlátszó..


Miért nem vesznek fel olyan ruhákat, amik tényleg jól állnak neki? Miért kell csak azért is egybe ruhát felvenni, amikor az nevetségesen áll rajtuk???


Nincs tükör otthon?


[link]


Miért nem vesz fel egy inget, vagy valami csinos felsőt ?


Félreértés ne essen.. Nem bántom a kövéreket, vékony lányoknál is láttam már vicces dolgokat..


2012. okt. 23. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg borzasztóan néz ki..
2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jahj vágjátok voltak nyáron azok a förtelmes neon színű Lucky feliratos direkt szaggatott köldökig érő pólók. Nos, a Balatonon egy kb 160 centis és minimum 80 kilós lányon láttam egy ilyen szépséget, tök vicces volt, és e mellé egy aranyos kis miniszoknya.:DDDD
2012. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szerintem nem veszi észre magát, vagy egyszerűen nem érdekli hogy néz ki. Elég ronda az tény. Ha valaki szóvá tenné szerintem észbe kapna. Nem mindig rossz dolog beszólni. Nekem is volt olyan időszakom mikor tetszett egy ruha, ezért hordtam, és nem vettem észre hogy nem áll jól, csak mikor beszóltak nekem.
2012. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, csak szörnyülködöm én is. Talán mert azt hiszik, hogy csak ebben divatosak. Vagy, az "elfogadom magam, én így vagyok szép, dögöljön meg, akinek nem tetszem" irányzat hívei.


A ruhagyártók is hibásak, miért gyártanak ilyet 40-es mérettől felfelé?

2012. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De tényleg nem bántani akarom őket...csak... annyira undorító, lelóg a hasa a térdéig, és nem az, hogy csinosabban öltözne (van sok ismerősöm, aki duci, és tud öltözködni..)
2012. okt. 23. 19:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Anyuval ezen csodálkozunk. Neki gyönyörű homokóra alakja volt mindig is, most meg hiába eszik 1000-1200 kalóriát pontosan kiszámolva, hiába mozog heti 5x, nem bír fogyni, 1 éve csinálja ezt, és csak tartja a 70 kilót így 50 évesen.

És csodálkozik, hogy miért van az, hogy ők elbírják fogadni magukat, amikor ő már 1 éve nem viselt olyan ruhát, amiben látszik az alakja, mindig csak bő ing, fekete nadrág.

Szóval én csak csodálok és csodálkozom, hogy egy van bátorságuk ilyne ruhákat viselni, és hogy hogy tudták elfogadni magukat..

2012. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Valóban visszataszító, ha vki nem tudja észrevenni magát. Sokszor látni ilyeneket és hasonlókat (vékony lányokon is). Nem kell velük foglalkozni, csak magukat járatják le. Nem tudjuk megérteni az ilyeneket, ne is próbáljuk. Az emberi hülyeség határtalan.
2012. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet és hasonlót én is látok minden nap. Vagy nincs tisztában azzal, hogy hogy néz ki, s mi állna neki jól, vagy akkora az önbizalma, egoja, hogy úgy van vele mindegy, csak feszüljön stb stb.
2012. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Ez tényleg szőrnyűűűű... -.-

Én sem vagyok vékony sajnos.. :/ de azért ennyire duci nem vagyok.Lehet h nekem elmenne ez a ruha de ez kom szőrnyűű...

Akinek nem tud lefogyni az anyukája az egyik válaszoló! Szerintem ő már nem fog fogyni :( Én is csinálhatok akármit de még is tartom a 65 kg-ot :S

De rajtam izom is van és egy kis háj is :S

2012. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ők szépnek látják magukat
2012. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!