Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolnak ezek a lányok?...

Mit gondolnak ezek a lányok? Nem érzik kellemetlennek?

Figyelt kérdés

Elmentem bulizni, és hát ugye, hiába vagyok lány, megnézem, hogy ki mit visel, hogyan öltözködik, FŐLEG HA FŐRTELMESEN..



Volt néhány kövér lány, akik felvettek testhez simuló ruhát.. hát mit ne mondjak.. nem volt szép látvány.

Hófehér egyberuha, ami kicsit átlátszó..


Miért nem vesznek fel olyan ruhákat, amik tényleg jól állnak neki? Miért kell csak azért is egybe ruhát felvenni, amikor az nevetségesen áll rajtuk???


Nincs tükör otthon?


[link]


Miért nem vesz fel egy inget, vagy valami csinos felsőt ?


Félreértés ne essen.. Nem bántom a kövéreket, vékony lányoknál is láttam már vicces dolgokat..


2012. okt. 23. 19:39
1 2
 11/14 Penszy ***** válasza:
nincs önkritikájuk,az biztos...
2012. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyááám ez förtelmes, de még mindig jobb mint az a szaggatott cicanadrág vagy mi a p*csöm.
2012. okt. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Hát én minden vagyok, csak vékony nem, de eszembe nem jutna így öltözködni. Nekem az a kedvencem, mikor felvesznek egy répanadrágot, ami a kövéreknek amúgy is borzasztóan áll, plusz még csípőgatya is, így a hurkáik teljesen látszanak, hozzá meg egy feszülős póló, mondjuk s-m az xl helyett. És miért? Mert divat a répagatya és ezért nekik is fel kell venni. Én egyenes szárú nadrágot hordok mert ez áll jól. Nem divatos? Nem érdekel.
2012. okt. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne is mondd. :D 2 hete szombaton voltam bulizni barátnőmékkel, és nekem is szemet szúrnak az ilyenek. Kb. 90 kg-os és 160 cm-es csajok cicanaciban, rövid felsőben.. Gyönyörűek..
2012. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!