Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » HELP! Állásinterjúra megyek,...

HELP! Állásinterjúra megyek, fontos hogy a legújabb divat szerint öltözzek! Nem ismerem a divatot! Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
A munka kell, de én utálom a divatot, alapvetően goth/rocker féle stílusú vagyok, az itt nem lenne nyerő. Anyumnak vannak normális ruhái, abból fel tudok öltözni, de mit vegyek fel ami most menő és divatos?
2012. okt. 26. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdés, hogy milyen interjú. Ha egy boltos állás, akkor elég, ha kicsit elegáns vagy. Ha meg kosztümös munka, akkor kosztüm.
2012. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem a fekete nadrág fehér felső, arra valamilyen visszafogott színű blézerrel nem lőhetsz mellé. de elsőnek igaza van, írnod kellene h. milyen helyre mész interjúra, úgy könnyebb tanácsot adni.
2012. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!