Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fazonú ruhák állnak...

Milyen fazonú ruhák állnak jól a nagy mell széles csípő keskeny derék alkathoz?

Figyelt kérdés
Nehezen találok magamnak ruhát, mert nagyok a melleim és (fent említettek) és nem igazán kedvelem a túl nőies ruhadarabokat. Mégis milyen fazonok állnának jól nekem? köszi

2012. okt. 27. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig ilyen alkathoz pont a szép nőies darabok illenek. Mi bajod a nőiességgel?
2012. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mély dekoltázs kiemeli a melleid, V nyakú felsők, hosszanti csíkozású minta megnyújtja az alakod ha alacsonyabb vagy. A derekad kiemelheted övvel, szalaggal vagy derékben szűkített fölsőkkel. Magas derekú szoknya, vagy lefelé szűkülő is előnyös. A szűkebb és térdtől bővülő nadrágok is jól állhatnak. Kerüld a bő, egyenes fazonú felsőket, ruhákat és nadrágokat.:)
2012. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

úúú, bárcsak egy kicsit nagyobb melleim lenének, nekem is ilyen csodás homokóra alkatom lehetne, mint neked.

ne takard el, ünnepeld, hogy milyen szép és nőies vagy!

komolyan mondom.

Jól állhatnak a rövidebb, karcsúsított blúzok, egyenes szabású nadrágok, A vonalú szoknyák. a derekadat nyugodtan hangsúlyozhatod egy övvel. :-)


pár tipp képekben:


[link]

2012. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudom miért nem szeretem a nőies öltözködést. Talán fiúsabb lány vagyok, de ez nem azt jelenti hogy bőgatyában és garbóban flangálok:) csak egyszerűen feszélyez, hogy ha az emberek rám nézve először a melleimre és az alakomra figyelnek fel. és nem tudok sok ideig ilyen ruhákat viselni mert csak felidegesítem magam a hímsovinizmuson. vagy ilyesmi
2012. okt. 27. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Huhúú mintha magamat hallanám/olvasnám o.O Tipikus homokóra alkat. Mondjuk én azért nem merek felvenni testhezálló ruhát, mert kicsit ducinak érzem magam, pontosabban a lábaim szerintem nem szépek. Ismerőseim szerint testképzavaros vagyok picit. :)) :D Jó olvasni az ilyen kommenteket, amiket előttem is írtak, hogy érdemes lenne ezt kiemelni akkor is.. lassan én is kedvet kapok hozzá :))
2012. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!