Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull and Bear üzletből érdemes...

Pull and Bear üzletből érdemes kabátot venni? Nektek hogy tetszik ez a kabát?

Figyelt kérdés

[link]

Nem szoktam innen vásárolni, csak most valahogy megtetszett ez a kabát. Szerintetek megér ennyit? Vagy még néztem a Levi's-ben, csak az picit drágább, de arról nem találtam képet. Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni?


2012. okt. 29. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem ér ennyit, nem is téli kabát ez hanem csak átmeneti ebben minuszokban megfagysz. Már ha télre keresel kabátot.
2012. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elég vékonynak tűnik, ezt a kabátot max tavasszal és ősszel tudnám elképzelni.

ha jó minőségű, akkor valószínűleg több évig is használhatnád, tehát megérhet annyit amennyit (bár ez is relatív, én csak ímmel-ámmal adnék ki ennyit egy kabátért).

de ez télre kevés.

2012. okt. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de elég drága szerintem. Ha van benne bélés, akkor jó lehet, közelről meg kellene nézni, tapogatni, de lehet fáznál benne.
2012. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez belül is ilyen szőrös, nem csak a cipzár mentén: [link] HOODED COTTON PARKA


De úgy gondolom, hogy mindkettőt meg kell nézni az üzletben, fel kell próbálni, így képről nem lehet megállapítani, hogy mennyire vastagok. A fekete béleltebbnek tűnik, és szerintem megéri azt a plusz pár ezer forintot, hogy ne fázz. Az is jól néz ki, amelyiket linkelted. Ha felpróbálva úgy érzed, hogy elég lesz télre (végülis úgyis aláöltözik az ember, kötött felsők, hosszúujjúk, pulcsi, bármi), akkor szerintem jó választás. Én egész télen szövetkabátban járok, amiben sokan már ilyenkor ősszel is fáznak. Nem pólót kell alávenni, ennyi a titok nyitja. Van, hogy én is trikót, hosszúujjút, kötött pulcsit is veszek alá, ha fázósabb napom van. Bőven elég, nem a sarkvidéken élünk... :)

2012. okt. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most látom, mi van a kabát mellé írva: The parka only has fur on the hood and along the zip.


Így viszont szívás, ugyanolyan vastag lehet, mint az általad linkelt. Bocsika... :D

2012. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!