Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a stílusomról?

Mit gondoltok a stílusomról?

Figyelt kérdés

Polyvore -os oldalt linkelnék. A kérdésem az, hogy milyennek találjátok az összeállításaim? Ott nem kommentelnek a képeimhez, így nem tudom, mások hogyan értékelik a munkáimat. NEM REKLÁM, mielőtt letámadnátok, egész egyszerűen kíváncsi vagyok a véleményetekre.


[link]



2012. okt. 31. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel ilyeneket. Nekem túl bizarr :D
2012. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
áá nekem nagyon tetszenek:D az első párizsos annyira nem de a másik kettő nagyon bejön:)
2012. okt. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kissé elvont, de egyedi, bár nem stílusom:)
2012. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
tök jók :)
2012. okt. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tetszik. :)
2012. okt. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^ Most készítettem egy újabb összeállítást, most kivételesen Halloween alkalmából. Az hogy tetszik? :)
2012. okt. 31. 22:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát.. Nekem "snassz". Művészeti suliba járok, mindenki megmutatja az igazi stílusát, de tényleg. Volt 1 lány aki csak úgy bejött Pikachu jelmezbe.. Vannak kegyetlenül jó stílusú és kész vicc emberek. Köztük még én is szürke egérnek érzem magam. És ha kilépek a "való világba" az emberek közé akkor kész vicc, hogy mindenki mennyire szürke. Tehát amikor én szürkének érzem magam az iskolában, akkor kilépek az utcára és élénken csillogó ezüst gyémánt leszek.

Tehát nekem ez unalmas. Tipikusan tinédzser stílus, amikor már annyira egyedi, hogy minden 2. ember így öltözködik.


De már nagyon jó úton haladsz, hogy kialakíts egy saját stílust.

2012. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek. :)
2012. nov. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kb. 3 ruha összeállításod van... :D

Nekem nem igazán tetszik ez a stílus, most nem bántásból de kissé igénytelenül csinálod meg. Polyvore-on vannak szebbek is... De még úgyis csinálsz többet és lesznek követőid meg még sokat fejlődhetsz!

2012. nov. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
érdekess...
2012. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!