Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó árban, jó meleg,...

Hol lehet jó árban, jó meleg, téli szövetkabátot venni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szövetkabátot szeretnék, és hiába néztem Bershkában meg ilyen helyeken, mivel ezek spanyol cégek, és ott nem is olyan hideg a tél, ezért nem gyártanak nekünk való téli kabátot... Már néztem a Joy üzletet, de ott nem találtam igazán magamnak valót... És nem is szeretnék egy aluljáróban vagy kínaiban venni kabátot, de persze ha máshol nincs... És mindenképp jó árat szeretnék, olyan 25000 alatt ha lehet... Előre is köszi a segítséget! :)

2012. nov. 2. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Zara?
2012. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Butikban szoktam vásárolni, legutóbb 17 000-ért láttam. A szövetkabát viszont nem meleg annyira, mint egy orkánkabát, ezt tudnod kell, legyen mellette egy másik is, ami -10 fokban melegít.

Persze ez nem segítség, mert gondolom más városban lakunk, de nézd meg kisebb helyeken is. Nem csak kínai meg pláza van, a kettő között is vannak üzletek.

2012. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még mindig az első vagyok. Igaza van az utolsó válaszolónak.

Én is szeretem a gyönyörű ruhákat és a jó minőségű anyagot. Viszont nem ragaszkodom feltétlen hozzá. Mert lassan már minden hamis, ami nem kínai.

2012. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!