Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna csizmához kötelező a...

Barna csizmához kötelező a színben illő felső? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az idén barna színű csizmát választottam. A kérdésem az lenne hogy milyen ruhákat hordjak hozzá? Suliba ugye nincs rajtam kabát(merthát miért is lennék) akkor kötelező mindig valami barna felsőt felvennem, vagy elmagy ha farmer van rajtam mondjuk egy pink felsővel vagy valami ilyesmi. tehát:


Ti barna csizmáshoz csak barna cuccokat hordtok?

előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. nov. 2. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:

a barna csizmámhoz mindenképp valami olyasmi felsőt aminek legalább köze van valamennyire, vagy illik hozzá

nekem van egy vajszinű hosszított felsőm pl, de feketék is vannak és inkább barnás dolgokat veszek hozzá. de fehérrel is nagyon jól mutat, sárgával, narancssal és szerintem pirossal is

a rózsaszín, lila árnyalatok szerintem nem mennek hozzá

de én ezért vagyok mindig bajban télen és inkább összespórolok két csizmára, egy feketére és egy másmilyenre, mondjuk most pont egy szürke és egy barna van :D

20L

2012. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kötelező???A mai "divat" szerint már mindent mindennel fel lehet venni!
2012. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
tavaly csak egy barna bokacsizmám volt, és azzal hordtam a felsőket, nem gáz, ha nem barna a felső, nem mindenkinek lehet többszáz színű csizmája...:)
2012. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező!
2012. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek ment a zöld kezecske :) megpróbálok akkor nagyjából illő felsőket hordani hozzá :D abba csaknem leszek nevetséges
2012. nov. 2. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyámmm!Azt olvastam ment a zöld kecske!:D néztem milyen kecske?!XD
2012. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nem kötelező de mégis jobban néz ki pl.:egy rozsda vagy narancsszínű felsővel mint egy pinkkel :)
2012. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!