Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Linkelnétek képeket ( nadrág,...

Linkelnétek képeket ( nadrág, felső, cipő) ami 16 éves lányoknál divatos most?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz szét: bershka,pull&bear,H&M itt minden divatos
2012. nov. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha te vagy ez a 16 éves lány, én azt javaslom,hogy olyasmit viselj, amiben jól érzed magad. Ha bemész egy üzletbe, úgyis az aktuális divatnak megfelelő cuccokat találsz, nem kell ehhez linkelni. Úgysem két-három ruhát szeretnél gondolom. Te még nagyon fiatal vagy, nem lehetnek régimódi ruháid.


Ami soha nem megy ki a divatból, az a farmer és a női szabású pólók. Egyszerűen nem lehet mellélőni, csak akkor, ha tényleg nagyon durván akarod követni a legújabb trendeket, de gondolom annyi pénzed nincs, hogy a legfrissebb költeményeket viseld a hétköznapokon. És hülyeség is


21L

2012. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én megmutatom,hogy nekem most mi tetszik nagyon:)

a peplumfelsők/szoknyák/ruhák most nagyon divatosak,és minden üzlet tele van velük.. [link]


kabátnak ilyet ajánlanék,mert a szövetkabátok bár csinosak,de télre már nem elég melegek..

[link]


a csipke most nagyon divatba jött,és szerintem nagyon szép is:) [link]


nadrágnak igazából bármilyet, a sötétbordó csőgatya nekem különösen tetszik..


cipőnek pedig a bakancs.bár mostmár szinte mindenkinek ilyen van, úgyhogy tudom még ajánlani azt a félig magassarkú,fűzős bokacsizmát,szerintem csinos:)


ja,és persze a szép pulcsik

[link]


remélem,nem lőttem nagyon mellé!

2012. nov. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!