Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel egy zúzós...

Mit vegyek fel egy zúzós koncertre? Valami kényelmes, odaillő, de kicsit csinosabb ruha kellene? Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Hamarosan rock koncertre megyek egy nagyon jó barátnőmmel. Valószínűleg ott lesz az a srác is, aki bejön nekem.

Nem tudom, mit vegyek fel.


Valami kényelmes, laza ruha kellene, amiben jól érzem magam. De azért mégis egy rock koncertre való, de valahol egy kicsit csinos is legyen.


Először akartam venni valami fekete pólót, ami kicsit nőies is, kicsit laza is, de nem találtam olyat, ami tetszene, meg pénzem sincs túl sok.

Most az jutott eszembe, hogy felveszem a kedvenc farmeromat, abban nagyon jól érzem magam és jól is áll egy egyszerű piros pólóval, aminek picit hosszított fazonú (de annyira nem, hogy cicanacival hordjam) fekete övvel és fekete boleróval. Ez milyen lenne? És milyen cipőt vegyek fel hozzá?


Vagy más ötlet?



2012. nov. 1. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Az első 3 nem igazán odaillő szerintem, túl sok lenne és annyira nem is a stílusom. Viszont a többit szívesen elfogadnám és jött némi ihlet is, úgyhogy jövőhéten megyek vásárolni, hátha sikerül valami jó kis szettet összeállítani. :)

2012. nov. 2. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát erősen függ attól, hogy milyen koncert pontosan... manapság már minden gagyi fiúbandát is rocknak hívnak, ott meg max bugyidobálás van, nem pogó, és nem mindegy azért. :D

Cipőt mindenképp valami laposat, és olyat, ami nem túl kényes, és nem sajnálod, ha esetleg letapossák, ugyanis az iylesmi megeshet egy tényleg zúzós koncerten. xD

A farmer oké, de sztem piros póló meg bolero...? Hát látni kéne, de így elképzelve ez inkább jó vasárnapi ebédre a nagyidhoz sztem. :D Én egy sima fekete vagy fehér trikót húznék, mintás, szegecses vagy ilyesmi, ehhez esetleg egy szegecses vagy sima fekete öv (de ne ilyen strasszos csattal sztem). Ha bevállalósabb vagy, akkor valami míder szerűt vegyél fel, az szexi és rockos is azért. :)

Aztán lehet a kiegészítőkkel játszani, fülbevaló, nyaklánc, nyakörv, nyakkendő, ami közel áll hozzád, valami szexi, kócosabb, laza nagy haj, meg smink, és kész. :)

2012. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket. :)


Megszállt az ihlet, úgyhogy megpróbálok venni valamit. Igazából meg van az álomszett a fejemben, csak az a kérdés, hogy találok-e hozzá olyan mellényt, amilyet akarok. :D

2012. nov. 2. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:
És mi lesz az a koncert?
2012. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!