Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik külső...

Szerintetek melyik külső tényező miatt nem áll jól szinte egy smink sem?

Figyelt kérdés
Világos zöld szemem van, szinte világít, nagyon sötét hosszú barna hajam, és hófehér bőröm. És képzeljétek, szinte semmilyen smink nem áll jól! De tényleg. A profi sminkes(amatőr..)barátnőm is rengeteg sminket csinált nekem, de a fehér szemhéjfestéken kívül semmi nem áll jól. Maximum a rózsaszín, de az se nagyon..:s
2011. máj. 15. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, úgy többet lehet mondani. A leírt adottságaid alapján pedig szépen ki lehetne sminkelni.
2011. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom hogy a sötét hajszín alapból sápasztja a világos bőrt. Sokkal jobban érvényesülne egy világosabb barna vagy egy egy vöröses barna hajszínnél mind a bőröd, mind a szemed. Nem világítana a szemed, hanem a smink szépen kiemelné, a bőröd pedig ragyogni tudna a sminktől és nem lenne még világosabb, sápadtabb.
2011. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem a pasztell színeket próbáld ki. Egy világosabb, picit vöröses barna és egy sötétbarna szemhéjpúder ki tudná emelni a szemedet. Én használnék hozzá tust, szempillaspirált alulra felülre, egy halvány rózsaszínes pirosító, amitől nem leszel olyan sápadt, meg valami szép élénkebb színű (nem rikító!) rúzst, vagy szájfényt. És nem baj ha világít a szemed, legalább odavonzza a tekintetet.
2011. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!