Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a Dorothy and Aby outlet?

Milyen a Dorothy and Aby outlet?

Figyelt kérdés
Vélemények érdekelnek! Mennyire vannak méretek? (xs-xl?) Mennyire régiek, jó állapotúak a ruhák? Főként a Bershka érdekel.
2012. nov. 6. 20:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Az a rúzsos póló valszeg az egyik vevőé volt aki próbálta. Egyébként ma voltam a nyugatinál levő outletben. Csupa márkás cuccok vannak negyed annyiért mint a boltban. Egy bővebb szaggatott nadrágot vettem ma 4ezerért (teljesen új) ami más helyen 10ezertől kezdődik. Valamit egy hozzá illő felsőt 1300ért. Szerintem bőven jó ruhák vannak ott, csak meg kell találni azokat. Nehány termék valóban foltos (amit amúgy ki lehet szedni az anyagból) vagy hibás de ezeket áron alatt árulják. Ha rossz tapasztalataid vannak valószínű rossz helyen keresgélsz.
2017. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
nem tudom néhányan miről beszélnek nagyon jó és segítőkészek az eladók!!sok ismerősöm jár oda velem együtt tény nem minden ruha tökéletes de az esetek 99°% ban azok és korrektek az áraik is!
2017. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én ma voltam a győri üzlet férfi részében. Nagyon sok ruha van. Sikerült vennem 1990 Ft-ért egy csíkos Asos nadrágot, aminek SEMMI baja. Illetve egy ADPT. pólót 2490 Ft-ért. Ezek a márkák nagyom drágák eredeti áron. Rengeteg Massimo Duttis férfi termék is van. Valóban, ki kell fogni a jó termékeket, ezért érdemes minimum hetente ellátogatni valamelyik üzletükbe.
2018. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!