Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van a női bugyikon masni?

Miért van a női bugyikon masni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok és eleddig egyszerűen nem jöttem rá... Lányok sem tudtak rá választ adni. Van aki szereti, van aki egyből letépi. Én meg egyszerűen nem értem. Életem utolsó nagy kérdése!
2008. máj. 23. 11:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
hát dísznek :D:D:D:D:))) Amúgy én is egyből leműtöm róla. Ennél nagyobb ízléstelenség az, mikor a melltartó közepére pakolnak rá egyet. Amúgy semmi funkciója nincs, úgyhogy a válaszom: csak:)
2008. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Azért hogy jobban mutasson. :D De én utálom, mindig rögtön leszedem. :D
2008. máj. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Már több mint egy tucat lánnyal volt intim viszonyom, és mindtől megkérdeztem, a legtöbb azt mondta, hogy hülye vagyok, volt aki bevallotta, hogy nem tudja, mások pedig rávágták, h csak!


Én valami mélyebb összeesküvést látok... De tuti, hogy jött valahonnan ez a masnis dolog! Nyomozzuk ki együtt a bugyimasnik rejtélyét!

2008. máj. 23. 13:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak díszítő funkciója van, mint ahogyan a csipkéknek, fodroknak, virágoknak, szalagoknak, strasszköveknek és egyebeknek! =o) Én nem szoktam leműteni, szeretem, ha feldobja a fehérneműt! =o)
2008. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi funkciója nincs, csak dísz. És nem is mindegyiken van. Én nem szoktam leszedni, igazából nem zavar, van, hogy észre sem veszem.
2008. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sztem szexysebbnek hat a csaj benne.Bár enkem nincsen masnis,de ha lenne is leszedném róla!!!
2008. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Mert noies...ennyire egyszeru. A masni, a kis viragok,pillangok ezek mind a noiesseg jelkepei. azert teszikk ra, mert van aki szereti.
2008. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én egyenesen utalom a bugyimasnit.alig varom mar hogy haza erjek es letepjem vagy rosszabik esetben lenyirjam onnan azt a hulyeseget.de hogy minek van az ott?ez egy jo kerdes?
2008. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem nem is kell letépnem mert egyszer hordom és leesik mindegyik kibaszott masni, a strassz szintén
2008. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ezen az utolsón jót borultam! Én is utálom, mindig leszedem. :))
2008. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!