Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van a női bugyikon masni?

Miért van a női bugyikon masni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok és eleddig egyszerűen nem jöttem rá... Lányok sem tudtak rá választ adni. Van aki szereti, van aki egyből letépi. Én meg egyszerűen nem értem. Életem utolsó nagy kérdése!
2008. máj. 23. 11:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert eredetileg nem gumival, hanem szalaggal fogták össze még a dédszüleink idejében, hogy le ne csússzon. (Férfiaknál ld. gatyamadzag), ezt akarja imitálni, csak jelzés képpen. Dédnagyapáink ennek a kibogozásával bajlódtak, amikor már nagyon akartak izélni a nővel.
2011. nov. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Ennek tök régre nyúlik vissza a sztorija. Azért volt régen mindenegyes bugyi elején kis masni, hogy a nők sötétben is vissza tudják venni magukra. A masni segítségével kitapintották a fehérnemű elejét. Ilyen egyszerű. Aztán idővel ez ritkulni kezdett. Ezért nincs minden bugyin már. De azért maradt még olyan fehérnemű gyártó cég, ahol meghagyták ezt a régi ,,szokást”.
2021. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!