Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én is ducibb vagyok az átlagná...

Én is ducibb vagyok az átlagnál, de azért ez dúrva, nem?

Figyelt kérdés

Pont ma keresgéltem a neten,hogy egy molett nőnek "illik"e magassarkút felvennie.Ahogy ezt a képet megtaláltam,egyből eldöntöttem,naná hogy magassarkút veszek,mert azért én ennyire dúrva nem vagyok...

Ez nem cikizés,de neked mi a véleményed egy ilyen nőről aki így öltözködik molettsége ellenére??


[link]


2012. nov. 7. 17:09
1 2
 1/17 Menedzser válasza:
94%

szerintem már ez is durva


[link]

2012. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nekem azt írja ki h a tartalom nem megjeleníthető
2012. nov. 7. 17:20
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Miért, hogy öltözködjön? Bármit vesz fel, azért látszik, hogy túlsúlyos. A zsákruhák se jobbak, így megpróbál kicsit csinosabban öltözködni. Nincs ezen semmi ciki. Szerintem. Az viszont gáz, ha olyan ruhát vesz fel, ami láthatóan kicsi rá, vagy túlságosan kihívó, vagy hogy is mondjam. A képen a felső bővebb szabású, szerintem nem rossz. Láttam már sokkal, sokkal ízléstelenebbül öltözött duci nőt is.
2012. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Még mindig jobb, mint a kinyúlt, igénytelen póló, vagy a zsákanyagból összeöltögetett takaró.
2012. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
a magassarkú szerintem egyáltalán nem gáz egy kövér csajon sem. A passzentos ráfeszülős ruhák igen.
2012. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
És ezen hol van magassarkú? Amúgy meg hogy öltözzön?
2012. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2012. nov. 7. 17:35
 8/17 anonim ***** válasza:
72%
És ez miért jobb, mint a kérdésed alatti ruha? :D Ez szerintem borzalmas...
2012. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Tök mindegy mit vesz fel, szép nem lesz benne, hiszen az egész nő egy nagy kupac háj, akkor már öltözzön ahogy szeretne, hiszen tök mindegy. Szebb nem lenne másfajta ruhákban sem. Ez van, le kéne fogyni...
2012. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

De most komolyan, minek linkelgeted ennek a lánynak a képeit? Mit szeretnél elérni? Önigazolást keresel, vagy mi? Hányjunk tőle és gratuláljunk neked, hogy te nem vagy ennyire durva?


Nincs ezzel az öltözékkel semmi baj, annyira takar, amennyire lehet. Amit meg nem lehet eltakarni, azt hiába is próbálja. Ilyen kövérségnél nem igazán lehet úgy öltözni, hogy ne látszódjon a háj.

2012. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!