Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire strapabíróak a...

Mennyire strapabíróak a Converse cipők?

Figyelt kérdés
Már annyi más fajta (márkájú) cipőm volt, de mind alig bírta ki néhány hónapig. A Converse cipők is hamar tönkremennek vagy azért elég sokáig bírják? (Kb. meddig?)
2012. nov. 10. 11:18
 1/10 anonim válasza:
a converse cipők nagyon sokáig bírják hogyha vigyázol rájuk
2012. nov. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a converse olyan mint a többi, hogy ha vigyázol rájuk kibírja 1-2 évig is akár se ha pocsolyába lépkedsz,mindig csak az van rajtad akkor az is olyan 3-4 hónap max.
2012. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem van, évekig hordtam napi szinten, mára csak sportolok benne, mert kicsit megkopott, de nem szakad, köszöni jól érzi magát.
2012. nov. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én imádom a converset! Eddig 3 cipőm volt tőlük, egyiket örököltem és én is továbbadtam, azóta más hordja szakadatlanul, a másodikat imádtam (Ozzy Osbourne-os volt) de azt meg ellopták. Most egy kockás van, legalább 2 éves és semmi baja nincs! :-)
2012. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem rá tudom venni a szüleimet, hogy vegyünk egyet, mert már őrület, hogy milyen sűrűn kell újat venni... :\
2012. nov. 10. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:

háát nem is tudom.....nekem 5db van.rendeszeres használatra szerintem ne!!osztálytársam napi szinten hordja.háát az övén meg is látszik(lyuk,pici szakadás)én őket felváltva húzom pár cipőm mellett.a full bőr bírja a legjobban.


tehát szerintem nee hord napi rendeszerességel!!



12/L

2012. nov. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

kár, pedig én napi rendszerességgel szoktam használni :S

és a bőr converse cipők kb. mennyibe kerülnek?

2012. nov. 12. 20:15
 8/10 A kérdező kommentje:

És még ez előző hozzászólásomhoz szeretném azt is megkérdezni, hogy hol érdemes Converse-t venni? Csak, mert hallottam már olyat, hogy hamisított cipőt vett.....

Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 13. 13:38
 9/10 anonim ***** válasza:
20.000kb.!!háát szerintem nem éri meg!! utolsó voltam!
2012. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
15000-ért vettem egy converset, eredetit 2 hónap után levált a ragasztás. Abból a célból vettem ezt a cipőt, mert azt hittem ezért az árért minőséget kapok, tévedtem. Mai napig bánom hogy megvettem. Nemhiába mondta az eladónő, h becsődölt a converse. A kínai dorkóm tovább bírta, de te tudod. De sztem csak pénzkidobás.
2012. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!