Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátotokra adtatok már nylon...

Barátotokra adtatok már nylon harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom,hogy pamut az oké,de a nejlont hagyjátok már meg végre a lányoknak!Tényleg érthetetlen dolog a fiúknak a nejlonharisnya.
2012. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A microfibra az minek számit? Szerintem az is nylon!
2012. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én 31 éves pasi vagyok. Csak arra reagálnék, hogy nekem a vastag (40-100 den)nejlonharisnya nagyon bevált, úgy 15-16 éves koromtól használom rendszeresen, nem csak télen, egész évben, zokni helyett is, ha jó idő van, akkor pl észrevehető a lábszáramon. Eleinte nagyon szégyelltem ezt, nem is mertem zokni helyett használni, vagy suliba vagy egész nap úgy lenni, hogy nejlonba legyek. De idővel rájöttem, barátnőim is mondták, hogy ebbe semmi ciki nincs, ha nekem jó, akkor nincs miért aggódni. És szeretem a vékonysága miatt, a könnyű anyaga miatt, mert kényelmes sport cipőbe, de a hideg ellen is, jól tapad a lábra, ha jó a méret az is kell.
2012. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem adtak még rám harisnyát.Mindig a sajátomat hordom.
2018. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!