Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen legyen a stílusom?

Milyen legyen a stílusom?

Figyelt kérdés
Gossip Girl-ből Blair Waldorf és Serena Van der Woodsen öltözködési stílusa is nagyon tetszik. Nem tudom eldönteni, melyiket szeretném "lemásolni". Alapvetően egyedibbnek találom Blair ruháit, de Serena sáljai és nacijai is tetszenek (amik meg teljesen nem illenek Blair stílusába). Mi történik, ha a kettőt keresztezem? Szóval... melyik a jobb?

2012. nov. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy Blair Waldorf vagy Serena Van der Woodsen-es legyen az öltözködési stílusod elég sok pénzre lenne/van szükséged. Nekem mind a kettő nagyon tetszik, de Serenáé jobban. Jobban hordható hétköznapokon.lazább, Blair sokkal többet hord szoknyát, elegánsabb. Tény, hogy csinosabb, de nem biztos, hogy praktikusabb is. Attól függ inkább szerintem, hogy mennyi idős vagy és milyen körökben mozogsz. Ha fiatalabb, akkor Serena, ha kicsit idősebb (nem tinikorú), akkor Blair. De ahhoz, hogy valakin jól álljanak ezek a ruhák viselni is tudni kell őket. De az, hogy te melyiket hordd látatlanban nem tudom megmondani, kérdezd meg egy barátnődet, hogy melyik illik jobban hozzád. Hasonló ruhákat pedig szerintem a ZARA-ban, H&M-ben, esetleg Berskhaban, Mangoban kaphatsz. Remélem tudtam segíteni.:) Ja és bármelyiket választod, egy csinos magassarkú csak dobhat az összképen.
2012. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Minek kellene másokat majmolni, amikor saját magad is lehetsz? Én is elkövettem ezt a hibát és nem éreztem magam jól a bőrömben, de már igen, mert nem így állok a dologhoz.
2012. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt vedd fel ami tetszik, ha az egyikből ez tetszik, a másikból az, akkor hordd felváltva, vagy valahogy (ízlésesen!!) ötvözd őket. Ne másokat másolj már le...
2012. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha másokat utánozol akkor sose lesz saját stílusod...

De persze hordd azokat a ruhákat amik neked tetszenek. Nekem például ezek közül egyik sem mert unalmasak.

2012. nov. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. nov. 16. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!