Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rock koncertre kirínék a...

Rock koncertre kirínék a sorból szövetkabáttal? Másféle kabátot kéne felvennem?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ejj ejj megyünk a depialvinroad koncertre?:3 jól teszed, jól teszed. Szerintem abban mész amiben akarsz. Senki nem fog kinézni amiatt.
2012. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen oda megyek :-)) Jó szórakozást neked is ha mész :-P
2012. nov. 16. 12:38
 3/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy összefutunk. direkt azt fogom nézni, hogy ki van szövetkabátba XD
2012. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a depi alvin tankcsapdán voltam, miskolcon...rohadt jók voltak *-*

Ja és tudom hogy ez az off, szal a válasz: én is szövetkabátban mentem oda...mivel az a téli kabátom...:D

Szerintem nem lógnál ki a sorból! :)

Jó szórakozást!:D

2012. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért lógnál ki a sorból? Ahány ember annyi féle kabát lesz ott...
2012. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen végül abban mentem,de nem hinném,hogy felismerhettél volna,mert tényleg jó páran szövetkabátot viseltek  Nekem is nagyon tetszett a koncert,főleg a Depresszió  Megismerkedtem 2 egyetemista sráccal,az egyik nagyon megtetszett,de megjelentek az ismerőseim és az egyik teljesen rám mászott pedig már megmondtam neki,hogy nem akarok tőle semmit ,aztán az egyetemistát már más lánnyal láttam. :// Pedig azt hittem, hogy ő nem olyan,mint a többi srác. :/
2012. nov. 18. 13:25
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem is feltűnt, hogy mégsem olyan egyszerű megtalálni ennyi ember közt>.< és igen, a depi volt a legjobb, szépen bedaráltak pogoban. Te is voltál pogozni?:o

és amúgy sajnálom, hogy nem úgy sikerült vele ahogy tervezted:c

2012. nov. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát én csak azzal az egyetemistával pogóztam,mert ő védett :) Akkor voltam először és kicsit furcsa volt. Te hogy nézel ki?:) Hátha emlékszem. Rajtam rövidszárú csizma volt,csőnadrág,fekete félvállas felső amin pillangók voltak. Amúgy alacsony vagyok és hosszú szőkésbarna hajam van. :) Háát sok ilyen fiú van,szóval hozzá kell szokni.. :S De azért köszi! :)
2012. nov. 18. 14:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Értem. Egy alacsony szőke hajú lányra emlékszem ő elöl volt, de rendesen kapta pogoba ahogy láttam. Akit leírsz meg kb pont így nézett ki az a lány aki mellett voltam depin mikor épp nem pogoban voltam. Ha van fogszabályzód akkor Te voltál az:3 bár nem volt annyira alacsony. én meg szerintem hiába mondom hogy hosszú hajam van és depis pulcsi volt rajtam<.<
2012. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát legelöl sose voltam,csak középen picit jobbrább. Nincs fogszabályzóm. :-\ Gondolom te is a Depit vártad a legjobban:-) A jön a reggel című zenéjük annyira jó volt ;-). <3
2012. nov. 19. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!