Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg a rockos stílus lesz...

Sexylady kérdése:

Tényleg a rockos stílus lesz a divat? :O

Figyelt kérdés
Az egyik válaszban azt olvastam, és nagyon dühös lettem... minek akarnak rockernek kinézni, akik alapból nem azok? Hülye divatmajmok.... Én, aki igazi rocker vagyok, nagyon megvetem ezt...nem csinálhatnak mindenből divatot....
2009. aug. 15. 19:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudod itt is a pénz beszél, nemtudnak már mit kitalálni.

Ne aggódj lehet h csak kislányos rock cuccokat fognak piacra dobni, nemhinném h nagyon komoly cuccok lesznek.


Én megkrédezném tőled h mien rock máfajra gondoltál? mert mint tudjuk sok vállfaja van.

2009. aug. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%

Szia,

elvileg igen, ez a következő trend :S

(most néztem ruha/cipőkatalógust-ilyenekkel vannak tele)

Persze, mind Hanna Montána meg egyéb borzalommal tarkítva-vááá, az ilyen kis majmoktól van herótom.

Egy ilyennek miköze egy olyan irányzathoz, mint a rock????

0.0 és ez a menő és vegyél ilyen cuccokat....blááá...agymosott népség.

Teljesen megértem a felháborodásodat.

2009. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Ezekkel a Hannah Montana cipőkkel már találkoztam a Deichmannban.. ha valaki ilyenben jönne szembe, asszem fetrengenék egyet a röhögéstől :D

Mondjuk ha már van kártya, üdítő, telefon, törlőkendő, sapka, sál, szalvéta, akkor miért ne lehetne cipő is..


Rockot hallgatok én is, de nem nézek ki mindig rockernek, aki meg csak divatból veszi fel a cuccokat az ássa el magát. Rózsaszín bakancsos plázacica és társai..

2009. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam a választ.

[link]

2009. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, a linkbe lapozzatok bele, ott vannak ilyesmi stílusú ruhák!
2009. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én metálban "utazom", sztem az ilyen hanna montana, meg az a johannes brother v mi, nem rock... remélem nem fog mindenki AZ ÉRZÉS nélkül metálban rohangálni :S
2009. aug. 15. 20:11
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem csak a rockos öltözködésből merítettek ihletet a tervezők, nincs köze a rockerek életfelfogásához. Arról van csupán szó, hogy a lakkszerű, fekete, bőrhatású dolgokat is felhasználják az idei kollekciókhoz. Nem kell tragikusan felfogni. Akinek ez nem jön be, ne vegye fel.
2009. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

Uhh..hát remélem nem.Tavaly is idegbajt kaptam a sok punk-utánzat emo cucctól.:S Erre meg ez...Én is rocker vagyok , és megértelek engem is idegesítenek ezek a plázarockerek meg mi a szösz :S

Egyébként én úgy tudtam , hogy az indie stílus lesz a menő.

2009. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem mellesleg miért pontozzátok le a válaszaimat? Teljesen korrekt és igaz dolgokat írtam...
2009. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

uhh ge.ccii ez marha jo, annyira tudok az ilyen idiota divattervezoknek orulni. en punk vagyok, szegecses cucc meg minden, es mar a sok plazaku.rvan is azt latom. Ahelyett h maradnanak a kis rozsaszin nyavajajukba:@ szanalom hogy nem birnak mast kitalalni, csak koppintanak, es hulyet csinalnak az egesz stilusbol..:S ez felhaborito

meg az is hogy eddig midnenre azt mondtak hogy emo, nah most majd discosnak is nezhetnek, orommel varom..:/:S:@

2009. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!