Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen alkalmi ruhát ajánlotok...

Milyen alkalmi ruhát ajánlotok? Ha írnátok tanácsokat az jó lenne?!

Figyelt kérdés
Lesz egy ilyen bál féleség. Most mennék először bálra. 13vagyok. De nem tudom milyen ruhát vegyek. Nem igazán van lehetőségem elmenni akárhova is vásárolni mert egy elég kicsi faluban élek. Az internetről szeretnék rendelni. Tehát 153cm vagyok és 49-50kg. Inkább combba vagyok szerintem kicsit erősebb. Az érdekelne tehát hogy milyen fajta ruhák állnának jól? A hajam sötét barna ahogy a szemem is. A bőröm elég fehér. Inkább már olyan csúnyán fehér:/
2012. nov. 20. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Fontos lenne ugyanis 2hét és bál..! :/ Eddig keresgéltem de nem találtam semmit. A válaszok/segítségek nagyon jól jönnének!
2012. nov. 20. 18:38
 2/5 anonim ***** válasza:
anyukáddal vásárolj,azt hogy mi állna jól, csak próbálásból, látásból lehetne megállapítani.
2012. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen magas vagyok, csak pár kilóval kevesebb. szerintem egy a vonalú, vagy peplum ruhával nem lehet mellélőni. lila vagy bordó színben csinos lennél szerintem
2012. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat! :)
2012. nov. 21. 15:34
 5/5 anonim válasza:
Jobbat mondok, csináltass magadnak egyet! Küldd el az igényedet, méreteidet, fényképet, esetleges elképzelésedet valamelyik megbízható helyre és kapsz egy ajánlatot, amit vagy elfogadsz vagy nem. Árban kicsit drágább lesz, de a te méreted, tanácsot is kapsz és egy jó alkalmi ruhád is :)
2012. nov. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!