Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudom használni a...

Hogyan tudom használni a polyvore-t?

Figyelt kérdés
nagyooon fontos.elmondhatatlanul.az egész oldal tiszta angol és nem nagyon értek belőle semmit.valaki magyarázza el nekem.létszii.tényleg nagyon fontos.sos.C: heeelp mee.

2012. nov. 21. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is regisztrálni kell, utána már be tudsz lépni a saját profilodba.

Majd a fejlécen a POLYVORE felirat mellett látsz egy csomó szót, ott a CREATE-re menj. Ott oldalt látni fogsz minden amire szükséges van. Vagyis ruhákat. :D

Ha megvan pl. egy felső akkor katt rá és húzd az üres helyre. Vannak ott sablonok is amivel esetleg könnyebben meg tudsz szerkeszteni egy szettet. Ha kész vagy menj arra, hogy PUBLISH (kék négyzetbe ott virít oldalt). Majd adj "címet" az elkészült szettnek, sorold be a Fashion kategóriába és végül menj megint a PUBLISH-ra. Utána meg fog jelenni a profilodon a szett, így mások láthatják és lájkolhatják.

Ha kérdésed van írsz nyugodtan. :)

2012. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oh drága vagy.c: köszönöm.
2012. dec. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!