Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismertek olyan boltot, ahol...

Ismertek olyan boltot, ahol kifejezetten nagyméretű, molett, testes hölgyeknek való elegáns ruházat kapható?

Figyelt kérdés

Anyukámról lenne szó, aki eléggé el van keseredve, mert nem kap megfelelő méretű ruhát magára. Magas és testes is, jóval az átlag feletti méretekkel. XXXL vagy annál nagyobb ruha kellene neki,...szegény végigjárta a Westend-et, az Árkádot, és még több bevásárlóközpontot, és az összes ruha kicsi volt rá!


Én nem tudtam ebben segíteni, mert én jóval alacsonyabb vagyok és sovány...rám minden S,M méret jó. Anyunak is néztem sok helyen ruhát, de max. XL-es lett volna...olyan üzletet keresek, ahol nagy választék van extra méretű női ruhákból és főleg elegáns!



#extra méretű női ruha #testes hölgyeknek
2012. nov. 22. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] Ez egy molett-divatüzlet. Elegáns ruháik vannak, a számozást nem ismerem.
2012. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ulla Popken. De ha az Árkádban volt akkor valószínűleg oda is benézett. Egyébként ha beütöd a google-ba, hogy molett divat akkor nagyon sok találatot felhoz, válogassatok onnan, biztos van ami szimpatikus.
2012. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Westendben a földszinten is van egy bolt, ahol az M-6XL felirat virít. Nem emlékszem a bolt nevére, a kajásrész előtt van.
2012. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!