Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért terjednek egyre jobban...

Miért terjednek egyre jobban el a turkálók meg az angol használt ruha üzletek? Ez csak szerintem szörnyű?

Figyelt kérdés

2012. okt. 30. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért szörnyű? Voltál már egyátalán ilyen üzletben? Valószínűleg azért terjed, mert olcsóbb, mint egy márkás bolt a plázákban, de a ruhák minősége fényévekkel jobb és egyediek a cuccok. Nekem mindenem turiból van cipőt, táskát és fehérneműt kivéve és imádom.
2012. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szörnyű.Egyre gyakrabban tévedek be én is turikba,eddig úgy voltam vele hogy újjat venni.De sajnos a mai világban meg kell gondolni mire mennyi pénzt adunk ki és nem mindenki engeddheti meg magának hogy márkás ruhákat vegyen magának.Amúgy is csak a nevét kell megfizetni.És elég jó cuccokat lehet venni potom pénzért.
2012. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak szerinted szörnyű. Szerintem pl nagyon jó, ugyanis ilyen cuccokat nem kapni a normál árú boltokban. És mivel egyre kevesebb ember tudja megfizetni a sok tízerese dolgokat, innen vásárol.
2012. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerintem szánalmas, ha valaki ilyen kérdést tud feltenni? Nem mindenki engedheti meg a Guess árkategóriás ruhákat.
2012. okt. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos sokan vannak akik néhány éve még nem, mostnában viszont már rá vannak szorulva a turikra. Ilyen szörnyű árak mellett. Amúgy turikban is ki lehet fogni jó dolgokat.
2012. okt. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi szörnyű, egyre rosszabb az életminőség, meg a jó kereset...
2012. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok:

Most mi volt a baj a válaszommal? Ez van, az árak emelkednek, a fizetés meg nem.

2012. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Akkor is túlzásnak érzem azt hogy majdnem minden sarkon van egy ilyen üzlet és még így is nyitnak újabbak.

Az hogy minőségibbek ott a ruhák, elhiszem, de használtak és ez majdnem mindegyiken látszódik.

De kinek éri meg ennyire idehozni Angliából a használt ruhákat? Gondolom sokat kereshetnek hiszen sokan vásárolnak ott.

És az igaz hogy kint úgy gyűjtik be ingyen hogy Afrikába viszik az embereknek?

(5. hasznosnak találtam a válaszod :))

2012. okt. 30. 17:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szörnyű mert én az egyedi cuccokat szeretem, ami nem jön velem szembe az utcán. Szóval plázaboltok meg kínai kizárva. Ezek után sok lehetőségem nem marad, mivel elég csóró is vagyok.
2012. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tévedésbe vagy ha azt hisze hogy szinte minden ruhán látszik...ezek szerint rossz turkálókban voltál eddig...ahova én járok eléggé ritka az hogy egy agyon hordott pólóval/nadrággal találkoznék..egyébként meg miért vegyen meg a zara/bershka ruhákat 5-6ezer foritért mikor turkiban megkapom 4-600 forintér is..egyébként az se utolsó szempont ahogy mások is leírták egyedi ruhákat talál az ember..
2012. okt. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!