Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzön egy lány...

Hogyan öltözzön egy lány d´n´b stílusban? (drum and bass, a gyengébbek kedvéért xD )

Figyelt kérdés
Mármint az öltözeten kívül értem a piercingeket, kiegészítőket. Köszi előre is :)))
2009. aug. 16. 22:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Én is d'n'b stilusú zenét hallgatok, nőies ruhákat viselek. Senki meg nem mondaná mit hallgatok, sőt sokan meg is lepődnek, ha meghallják a kocsiban a zenét.

Bár szerintem még nagyon fiatal vagy, ezért felesleges erről papolni.:)

24/N

2009. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
67%

Ez érdekes... Én hallgatok rockot, popot, alternatív zenét, komolyzenét, külföldit, magyart... Mindent, ami tetszik. Mégsem óhajtok bekategorizálódni egyetlen stílusba sem. Olyan ruhát veszek fel, amit meglátok a boltban, és tetszik. Egyik nap sportosan, ha úgy van kedvem, másik nap nőiesen, harmad nap lazábban... Miért kell beállnod a sablonbirkák közé? Ha azt mondom, hogy a déenbé stílushoz illik a kakastaréj a fejedre, akkor azt fogod felvenni? Vagy ha ők elkezdenének fejen állni, és végigfosni magukat, akkor te is követnéd őket? Hiszen ha nem teszed, nem leszel vérbeli déenbés...


Azért arra kíváncsi lennék, hány éves vagy.

2009. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

erre próbáltam rávilágítani én is.

most ha elmondanám hogy miket hallgatok, és rajongásig szeretek eléggé összezavarnálak:)

hogyan kéne öltöznöm ha a pszichedelikus rocktól a dubsteppen át, a dnb-n keresztül a technoig kb mindenért odavagyok ami nem mainstream?

2009. aug. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy nincs DnB stílus?

Ha nem értesz hozzá ne is irj kommentárt.

Amugy a www.drumnbass.lapunk.hu az nagyon nagy oldal,igaz most alakult nemrég de nagy jó lesz.

Ja és a ruhák is le vannak ott irva

2009. aug. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

valahogy szerintem fogalmad sincs kikkel beszélsz.

honnan tudod hogy nem értek hozzá? :)

ne nevettesd ki magad.

tudnék én neked olyat mondani, hogy csak néznél hogy ilyen is létezik?

biztosan fiatal vagy és abban a világban élsz, hogy áttértél egy zenei stílusról a másikra, és leragadtál, ezért 100%ban "dárésnak" gondolod magad, hordod a deszkás márkákat és a piercingeket, tanulgatsz/tudsz ikszelni stb

ezzel nincs is semmi gond, majd ki fogod nőni, de tudod vannak esetek amikor jobb csendben maradni, úgy nem oltod le magadat.

2009. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

azt még elfelejtettem hogy regisztrálj a drumandbass.hu fórumára ha nem hiszel nekem, és írd be ezt a mondatodat amit itt leírtál feljebb.

ott olyan emberekkel találkozhatsz, és beszélhetsz akik neked szervezik le a bulikat, és elég jó kapcsolatot ápolnak néhány neves producerrel/djvel.

ők értenek hozzá valóban.

sok sikert!

2009. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

regisztráljak az oldalra?

amugy tenyleg jo oldal,nem?

2009. aug. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
regisztrálj a fórumra, és kérdezd meg az ottaniak véleményét, hogy van-e dnb stílus. ha nekem nem hiszel, majd nekik igen.
2009. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
hat de az oldalon van olyan hogy DnBs leszek es ott van pár öltözködési tanács
2009. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

utolsó: forum.drumandbass.hu

kérdezd meg ott hogy van-e dnb stílus az öltözködéshez, és hogy mit szólnak az oldaladhoz.

2009. aug. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!